parkrun Zamek w Malborku 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Patryk SOWIŃSKI1M00:15:49PRESS GLASS – Sport and Support
2Daniel TARAS10M00:16:48 
3Łukasz GODLEWSKI6M00:17:02 
4Dariusz JANKOWSKI1M00:17:12 
5Bartosz MAZERSKI2M00:17:15LKS Zantyr Sztum
6Adam SEROCKI2M00:17:17Drużyna Pierścienia
7Chris SNOWBALL1M00:17:31Wakefield District Harriers & AC
8Daniel MIKIELSKI1M00:17:34 
9Marcin TUR6M00:17:56GRUPA MALBORK
10Scott James WILSON1M00:17:58Macclesfield Harriers & AC
11Kamil DOBROWOLSKI4M00:18:15 
12Andrzej POTOCZEK8M00:18:17PRESS GLASS – Sport and Support
13Jan GIEMBICKI2M00:18:30LKS Zantyr Sztum
14Roman LIŚKIEWICZ1M00:18:35 
15Richard FRANCIS1M00:18:38Alchester RC
16Sławomir NAJDA1M00:18:39LKS Zantyr Sztum
17Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:18:41Radość Biegania
18Bogdan CEBULA2M00:18:43LKS Zantyr Sztum
19Wojciech STRZESZYŃSKI1M00:18:50BIEGAJĄCY TCZEW
20Eryk WITKIEWICZ1M00:18:54 
21Łukasz KUMKOWSKI5M00:18:54 
22Zenon KASZUBOWSKI5M00:19:04
23Mark PARKER1M00:19:07Ivanhoe Runners
24Michał SZYMAŃSKI1M00:19:11 
25Igor TYBURSKI1M00:19:14 
26Sławomir PIETKUN1M00:19:15 
27Łukasz KLAŚ1M00:19:16Nudne Piątki
28Rafał CHĘTNIK1M00:19:19 
29Ireneusz SYWANYCZ1M00:19:19 
30Marek CHOŁOTA1M00:19:19Biegowyswiat.pl
31Piotr LEWANDOWSKI1M00:19:21 
32Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:21parkrun tourists Poznań
33Wojciech NOWAKOWSKI3M00:19:31 
34Szymon Piotr KAŹMIERCZAK2M00:19:31 
35Jarek KRASZEWSKI7M00:19:32GRUPA MALBORK
36Alannah BIRTWISTLE1F00:19:34Macclesfield Harriers & AC
37Roy REEDER1M00:19:36Stragglers
38Richard BORROWDALE1M00:19:38Sunderland Harriers & AC
39Agnieszka STOLARÓW2F00:19:40 
40Paweł DZIWOSZ1M00:19:42 
41Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:43 
42Donato ESPOSITO1M00:19:44Bournville Harriers
43Jennifer MCBAIN1F00:19:45Alchester RC
44David CROSS1M00:19:52Newark Striders Running Club
45Lloyd GILBY1M00:19:52 
46Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:58 
47James BARNETT1M00:20:00Eye Community Runners
48Tomasz SCHOENROCK5M00:20:01 
49Kamil Łukasz DERLAGA9M00:20:02PRESS GLASS – Sport and Support
50Henry SKIPPER1M00:20:02kingstone Runners Barnsley
51Abigail BENDER1F00:20:04 
52Tom KINGSCOTT1M00:20:05 
53Filip KISIELIŃSKI1M00:20:05 
54Richard MICHAEL1M00:20:07 
55Jakub KISIELIŃSKI1M00:20:08 
56Dmytro BONDAR1M00:20:08PRESS GLASS – Sport and Support
57Colin EARL1M00:20:09Kimberworth Striders RC
58Marcin PŁAWSKI1M00:20:11 
59Jakub BABCIAK1M00:20:13 
60Tomasz MROCZKOWSKI26M00:20:13GRUPA MALBORK
61Tomasz MELKA1M00:20:14 
62Paweł PAŁAT1M00:20:16 
63Marek DACKIEWICZ12M00:20:21GRUPA MALBORK
64Robert STOLARÓW1M00:20:26Drużyna Pierścienia
65Dominik WOJTCZAK1M00:20:27Morena Czołowa
66George LYLE1M00:20:30Waverley Harriers
67Nigel WALLS1M00:20:33Eye Community Runners
68Krzysztof BARNAŚ1M00:20:33 
69Maciej FRANKIEWICZ10M00:20:35GRUPA MALBORK
70Adam DEPKA1M00:20:36Reebok Run Crew Tczew
71Krzysztof WĄSIK6M00:20:39Dąbrowski Team
72Jarosław KLINKOSZ1M00:20:43 
73Daisy PICKLES1F00:20:43Macclesfield Harriers & AC
74Paweł SZYMKOWIAK6M00:20:44 
75Paul BRANDRETH1M00:20:50QBE Running Club
76Rafał ŚCISŁOWSKI2M00:20:54 
77Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
78Jason SWAPP1M00:21:03 
79Rafał SYNAK1M00:21:05Straszyn Biega
80Bohdan HORBACH1M00:21:07 
81Tim GLOVER-POULTNEY1M00:21:08Wessex Road Runners
82Bożena ZNAROWSKA1F00:21:11Drużyna Pierścienia
83Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:12Biegamyrazem.pl
84Warwick John PAYNE1M00:21:16Ampthill & Flitwick Flyers RC
85Robert NIVEN1M00:21:17Kinross Road Runners
86Roman BABCIAK1M00:21:21LOTOS Running Team
87Harvey GALLAGHER1M00:21:26GoodGym
88Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:21:30Vege Runners
89Magdalena KAŁAS1F00:21:32 
90Julian FOSTER1M00:21:33 
91Mariusz ZABOROWSKI2M00:21:34 
92Piotr KOMASARA1M00:21:34 
93Bernadette MAHER ALLAN1F00:21:34Wimbledon Windmilers
94Hubert ZABOROWSKI7M00:21:34 
95Zbigniew JAŻDŻEWSKI8M00:21:35LKS Zantyr Sztum
96Dawid JÓZEFOWICZ5M00:21:35 
97Graeme LEE1M00:21:36Meltham AC
98Pete SCOLLS1M00:21:36Sweatshop Running Community
99Grzegorz JESIONKOWSKI12M00:21:36 
100Anthony NETHERCOTT1M00:21:37Riverside Runners
101Tom ELCOCK1M00:21:38Hyde Park Harriers
102Angie MEFFAN-MAIN1F00:21:39Edinburgh Running Network
103Hubert KOWALIK1M00:21:42 
104Łukasz KREJA1M00:21:44BIEGAJĄCY TCZEW
105Seán HILL1M00:21:45Crystal Palace Fun Runners
106Arron TREVOR1M00:21:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa
107Richard BAZELEY1M00:21:51On The Run Aylesbury
108Andy ALLAN1M00:21:51Wimbledon Windmilers
109Tomasz GŁAZIK1M00:21:52 
110Craig SELLS1M00:21:53Eye Community Runners
111Keith TILMOUTH1M00:21:53parkrun World tourists
112Jon REMEIKA1M00:21:55 
113Darren MCMAHON1M00:21:56GoodGym
114Sophie OLEJNIK1F00:21:57WS Runners
115Marek KISIELIŃSKI1M00:21:58 
116Phil SOUTHWORTH1M00:22:02 
117Agnieszka MASYS12F00:22:02GRUPA MALBORK
118Martin HALLS1M00:22:04 
119Mariusz GORZOCH1M00:22:04 
120Charles SIMMONDS1M00:22:07Worthing & District Harriers
121Andy SHORT1M00:22:10Eye Community Runners
122Aqasa NU1M00:22:18Camberwell Running Club
123Tomasz MALINOWSKI2M00:22:22Drużyna Pierścienia
124Brian DEVLIN1M00:22:27Chorlton Runners
125Lisa ROBERJOT1F00:22:28Horley Harriers
126Piotr DELEWSKI1M00:22:31 
127Ewelina WESTCOTT1F00:22:32 
128Tadeusz ORLIKOWSKI1M00:22:33 
129Karolina URBANOWICZ1F00:22:33 
130Dariusz WYSOCKI1M00:22:34 
131Jacek MOGILKA2M00:22:36 
132Rafał CZERWIŃSKI1M00:22:39 
133Paweł MADEJ1M00:22:41PGB - Sportowa Paczka
134Adam ŚWIĄTCZAK1M00:22:42 
135Matthew WRIGHT1M00:22:45Lawley Running Club
136Luke JONES1M00:22:47Ogmore Phoenix Runners
137Curtis PARKER-MILNES1M00:22:49Hyde Park Harriers
138Timothy WAGGETT1M00:22:51 
139Zygfryd LIBAN1M00:22:53BIEGAJĄCY TCZEW
140Sam WESTCOTT1M00:22:55Defence Sports & Recreation
141Daniel URBAŃSKI1M00:22:58 
142Mateusz GERKE1M00:22:58 
143Karol WARUSZEWSKI1M00:23:01BIEGAJĄCY TCZEW
144Andrii MYKHAILOV1M00:23:01 
145Jon FORSTER1M00:23:02Stragglers
146Adam Rafał REMLAJN20M00:23:05GRUPA MALBORK
147Wojciech SULARZ1M00:23:07 
148Lucy VAMPLEW1F00:23:08Ackworth Road Runners
149Marcin SUCHOMSKI1M00:23:10 
150Maciej SZARKO2M00:23:11Drużyna Pierścienia
151Grzegorz BŁASZCZUK5M00:23:12 
152Dorota Kinga MOLASY1F00:23:14 
153Michael MCHARDY1M00:23:17Redhill Road Runners
154Simon WILLS1M00:23:18 
155Sean BRISCOMB1M00:23:22 
156Stanisław SKWIOT1M00:23:23Taka RYBA
157Wojciech BERNASZUK1M00:23:24 
158Sarah SHARP1F00:23:25Stamford Striders
159Chris LESLIE1M00:23:27 
160Maria PIÓRO1F00:23:29BIEGAJĄCY TCZEW
161Alice EDWARDS1F00:23:31BRJ Run and Tri
162Ben BRADLEY1M00:23:32Macclesfield Harriers & AC
163Saffy WALTON1F00:23:35Cove Joggers
164Darin CRAIGS1M00:23:36parkrun World tourists
165Lew 1M00:23:43 
166Mrzena MATLEWSKA1F00:23:43 
167Aleksandra Ewa GRABIAS1F00:23:48 
168Bartosz SALIŃSKI1M00:23:48 
169Beata BARCIKOWSKA-KMIEC1F00:23:49 
170Lucy WALLDUCK1F00:23:50Dacorum & Tring AC
171Daniel WATT1M00:23:51 
172Jacek KMIEĆ10M00:23:55GRUPA MALBORK
173Krzysztof WRÓBLEWSKI2M00:23:55PRESS GLASS – Sport and Support
174Agata BOCHON6F00:23:57#BBKTS Biegam Bo Kocham Ten Stan
175Mikołaj PIETZ1M00:23:58Cytadela by Night Team
176Danielle HALL1F00:24:00Dacorum & Tring AC
177Mark BRACE1M00:24:02 
178Steven CHAPMAN1M00:24:03 
179Philip JONES1M00:24:03Baildon Runners
180Luke WILLIAMS1M00:24:04 
181Josephine OAKLEY1F00:24:04 
182Neil ADCOCK1M00:24:05Dacorum & Tring AC
183Emma BISGROVE1F00:24:05Dacorum & Tring AC
184Huw WILLIAMS1M00:24:08Tuff Fitty Triathlon Club
185Imran ALI1M00:24:09Sphinx AC
186Sylwester SOWA7M00:24:09 
187Sharon HICKS1F00:24:10North Bristol Running Group
188Bob TURNER1M00:24:11CSSC Sports & Leisure
189Dariusz SZYMANSKI2M00:24:12 
190Sławomir GDANIEC1M00:24:13BIEGAJĄCY TCZEW
191Grzegorz NOWAK1M00:24:13 
192Gemma SOUTHREN1F00:24:15 
193Kristy FOSTER1F00:24:15Clapham Pioneers
194Tomasz KISIELIŃSKI1M00:24:16 
195Chris DALTON1M00:24:18UK parkrun tourists
196Emily PARTRIDGE1F00:24:19Ivanhoe Runners
197Amy NIVEN1F00:24:22 
198Agnieszka KRUK10F00:24:22GRUPA MALBORK
199Lindsay MIDDLETON-SCARR1F00:24:27Reigate Ladies Joggers
200Adrian CALVERT1M00:24:28Prestwich AC
201Monika GAŃSKA-KARAMON1F00:24:28 
202Sebastian ZIMNY2M00:24:29PRESS GLASS – Sport and Support
203Andrzej JARMOŁOWSKI1M00:24:31BiegamBoLubie Gdansk
204Natalia PIÓRKOWSKA1F00:24:34 
205Jakub MAJKRZAK4M00:24:34 
206Saturnin SZCZEPAŃSKI1M00:24:35RUNNERS TEAM JABŁONNA
207Agata BARNAŚ1F00:24:37GRUPA MALBORK
208Brendan KENNY1M00:24:37Vegan Runners
209Justin WETTERS1M00:24:37Buckingham & Stowe RC
210Claire BISSETT1F00:24:38Flyers Southend
211Marek CZAPIEWSKI1M00:24:38 
212Aleksandra DE VIRION1F00:24:39Taka RYBA
213David MARSHALL1M00:24:39Sweatshop Running Community
214Yvonne FAULKNER1F00:24:39Badgers
215Matthew EDWARDS1M00:24:39Eye Community Runners
216Becky THURTELL1F00:24:41Thames Turbo Triathlon
217Elizabeth GUIRGUIS1F00:24:45Prestwich AC
218Ian SHARP1M00:24:46Stamford Striders
219Dave OLDFIELD1M00:24:49Burgess Hill Runners
220Carlyn ANGUS1F00:24:51Horley Harriers
221James WARDELL1M00:24:54 
222Ellen NIVEN1F00:24:55 
223Aniela TYBURSKA2F00:24:58 
224Monika JASIŃSKA3F00:24:59 
225Piotr DANIEL1M00:25:01 
226Nick CULLISS1M00:25:02CSSC Sports & Leisure
227Chris POULTNEY1M00:25:02Longstanton Limpers
228Damian GRABOWSKI7M00:25:04 
229Leszek DULKO1M00:25:08 
230Piotr Zbigniew WILLMA1M00:25:12 
231George CLARKE1M00:25:13Stanbridge Fliers
232Tim DEMPSEY1M00:25:14 
233Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:14 
234Joaquin OREJAS1M00:25:15 
235Peter WORTHINGTON1M00:25:18Astley & Tyldesley Road Runners
236Madeleine CHARBINE1F00:25:22Waverley Harriers
237Jackie ROBINSON1F00:25:24Tiptree Road Runners
238Tomasz SZAŁKOWSKI1M00:25:25 
239Lesley JACKSON1F00:25:25 
240Krzysztof STOPA3M00:25:27 
241Paweł MACIEJEWSKI2M00:25:29 
242Zenon PISZCZEWIAT6M00:25:29 
243Patryk NIEWIADOMSKI1M00:25:29BIEGAJĄCY TCZEW
244Sara HARBORD1F00:25:32 
245Mark BURNS1M00:25:32Redhill Road Runners
246Michael WOODS1M00:25:33 
247Zbigniew GREBECKI2M00:25:36Team Tapflo
248Paul HARBORD1M00:25:40 
249Stanisław PASZKOWSKI1M00:25:41 
250Agnieszka MACHALICA1F00:25:46 
251Richard GOWER1M00:25:47 
252Wojciech SZCZEPAŃSKI1M00:25:49 
253Tomasz NAUMCZYK13M00:25:49 
254Marek HUDZIK1M00:25:49 
255Mirosław KACPERSKI1M00:25:50Vege Runners
256Jill STEPHENS1F00:25:50Beginners2Runners
257Annicea MADINE1F00:25:52 
258Roisin RATCLIFFE1F00:25:55 
259Marcin PUCHALSKI3M00:26:00 
260Mariusz MÓWIŃSKI1M00:26:01RUNNERS TEAM JABŁONNA
261Andis OZOLS1M00:26:03Derwent Valley Orienteers
262Rachel DENNISON1F00:26:04Chorlton Runners
263Mateusz MARSZAŁEK1M00:26:06 
264Dominika MADEJ1F00:26:07 
265Piotr FURMANIAK7M00:26:09GRUPA MALBORK
266Rafał BŁĄDEK3M00:26:11 
267Arkadiusz OSSOWSKI1M00:26:12Runeda
268Piotr BOROWIECKI1M00:26:13 
269Robert PETELA4M00:26:13 
270Debbie AIREY1F00:26:15Stanbridge Fliers
271Ludmiła SZEWCZYK5F00:26:15 
272Krzysztof KONOPACKI1M00:26:16 
273Keith PENMAN1M00:26:18Washington Running Club
274Tomasz FABIANSKI4M00:26:20Nyborg-Mawent Team
275Patryk PODSIADŁO3M00:26:21 
276Karol CYBULSKI4M00:26:21Nyborg-Mawent Team
277Anna ZIMNA1F00:26:24BIEGAJĄCY TCZEW
278Millie NORTHFIELD1F00:26:25DofE
279Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ1M00:26:26BIEGAJĄCY TCZEW
280Żaneta Anna FRANKIEWICZ1F00:26:26BIEGAJĄCY TCZEW
281Jared KARIM1M00:26:28Badgers
282Alan DUFFELL1M00:26:28 
283Tomasz CHABOWSKI1M00:26:28 
284Leah SHORT1F00:26:29Eye Community Runners
285Bartłomiej KOWNACKI10M00:26:31 
286Lindsay OREJAS1F00:26:31 
287Witold PŁOTKA1M00:26:32Straszyn Biega
288Nicola HEADLAND1F00:26:33 
289Mirosław ILJIN1M00:26:34 
290Tomasz ILJIN1M00:26:35 
291Marlena ADAMUSIAK1F00:26:38 
292Marcin TYKOCKI1M00:26:38 
293Maciej POGORZELSKI1M00:26:42Straszyn Biega
294Susan RAY1F00:26:47Defence Sports & Recreation
295Wojciech PABJAN1M00:26:49PRESS GLASS – Sport and Support
296Katarzyna Marzena NOWAK1F00:26:49BIEGAJĄCY TCZEW
297Michał MAŁKIEWICZ1M00:26:50PRESS GLASS – Sport and Support
298Daniela BASSOUMBA1F00:26:52Transport for London parkrun Club
299Agnieszka ZAKRZEWSKA16F00:26:52 
300Agnieszka FURMANIAK3F00:26:58
301Joanna GRĘBOSZ-STOPA3F00:26:58 
302Adrian KELSALL1M00:26:58Washington Running Club
303Mark HERRON1M00:26:59 
304Gary COOK1M00:26:59Beginners2Runners
305Tadeusz GŁUPCZYK1M00:27:01100 Marathon Club Polska
306Karol KOSIACKI1M00:27:01 
307Adam Piotr GOLICKI1M00:27:03PRESS GLASS – Sport and Support
308Fiona EARL1F00:27:04Kimberworth Striders RC
309Miranda DODD1F00:27:07Run Redbourn!
310Marlena KORALEWSKA1F00:27:09Eye Community Runners
311Phil PEARSONS1M00:27:09BRJ Run and Tri
312Paulina ROSOŁOWSKA1F00:27:10Trucht Tarchomin Team
313Damian PAWĘSKA5M00:27:12 
314Sofia FERNANDEZ RODRIGUEZ1F00:27:15 
315Penny WALLDUCK1F00:27:18Dacorum & Tring AC
316Sarah BATE1F00:27:21Reading Roadrunners
317Stephanie SMITH1F00:27:21Reading Roadrunners
318Nurjehan KHAN1F00:27:22 
319Tomasz RYCHLEWSKI1M00:27:24 
320Cath WORTHINGTON1F00:27:26Astley & Tyldesley Road Runners
321Mike TAYLOR1M00:27:26Calne RC
322Katie DAVIES1F00:27:30Norwich Road Runners
323Carole PITTS1F00:27:33Dacorum & Tring AC
324Jo WARDELL1F00:27:36 
325Ewa LEONIAK1F00:27:39 
326Robert EVES1M00:27:42 
327Shveta SHAH1F00:27:54 
328Rita MALLINSON COOKSON1F00:27:55GoodGym
329Toni HARPER1F00:27:57Redhill Road Runners
330Alison MARVEN1F00:27:59Linlithgow AAC
331John BUCHANAN1M00:28:02Hash House Harriers
332Paulina Maria RUTKOWSKA1F00:28:03 
333Harry NOBLE1M00:28:04 
334Tim BUSHELL1M00:28:05 
335Magda CHMIELEWSKA1F00:28:05 
336Maria SZCZERBIŃSKA1F00:28:05 
337Michael NORTHFIELD1M00:28:12 
338Sabrina LALAOUI1F00:28:12 
339Aleksandra DĄBKOWSKA1F00:28:13Taka RYBA
340Dorota GRZEGORCZYK1F00:28:13Taka RYBA
341Andrew BAILEY1M00:28:13UK parkrun tourists
342Gabrielle (Angel) BIGGINS1F00:28:15Brighton Hash House Harriers
343Janusz Piotr LASKOWSKI1M00:28:15 
344Hazel KURZ1F00:28:16Harlow RC
345Daryl PEARSON1M00:28:17 
346Wojciech OLSZEWSKI4M00:28:19 
347Andrzej PILSKI10M00:28:19Barefoot Runners Society - UK
348Dagmara CHYLIŃSKA1F00:28:22BIEGAJĄCY TCZEW
349Neil CHAPMAN1M00:28:23Stragglers
350Marie FAIRCLOUGH1F00:28:23Marple Runners
351Marta Aniela MURAWSKA1F00:28:23 
352Richard HILL1M00:28:23Badgers
353Roman PURCHLA1M00:28:33 
354Bethan JENKINS1F00:28:33CDF Runners
355Jonathan COOK1M00:28:34 
356Lynn COOK1F00:28:39Defence Sports & Recreation
357Kinga KROCZYŃSKA1F00:28:39 
358Alice TETLEY-PAUL1F00:28:39Alnwick Run-4-Fun
359Linda KNOX1F00:28:41Buckingham & Stowe RC
360Agnieszka SZUBERT1F00:28:41Kołobrzeg Biega
361Marcin SZUBERT1M00:28:42Kołobrzeg Biega
362Simone MURROUGH1F00:28:42 
363Łukasz SOBCZYK1M00:28:43Kołobrzeg Biega
364Monika NIEDZIELSKA1F00:28:44 
365Jacek RICHTER1M00:28:49 
366Wendy SEARS1F00:28:50 
367Mariusz PIÓRKOWSKI1M00:28:50 
368Peter FORDHAM1M00:28:51Ranelagh Harriers
369Anna MÓWIŃSKA1F00:28:52RUNNERS TEAM JABŁONNA
370Beata LIŚKIEWICZ1F00:28:53 
371Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:54 
372Zuzanna FABIANSKA1F00:28:55 
373Martyna WIŚNIEWSKA1F00:28:57 
374John (Bouncer) BIGGINS1M00:28:58Hash House Harriers
375Maciej WIŚNIEWSKI1M00:28:58 
376Jan ATKINS1F00:29:03Calne RC
377Gary PARR1M00:29:07Eye Community Runners
378Sally HANCOCK1F00:29:07GoodGym
379Izabela WILLIAMS1F00:29:10 
380Tomasz SOCHA1M00:29:10 
381Dawn HOPKINS1F00:29:15Ogmore Phoenix Runners
382Dave POTTS1M00:29:16 
383Sarah DAVIES1F00:29:16Ogmore Phoenix Runners
384Cody CARPENTER1M00:29:23 
385Fiona LESLIE1F00:29:27 
386Aleksandra NOWALIŃSKA2F00:29:28 
387Ewa ŚLIWIAK1F00:29:32 
388Rosa TIBBETTS1F00:29:34 
389Nicola WRIGHT1F00:29:35Lawley Running Club
390Jakub FEDOROWICZ1M00:29:46 
391Lesley Anne NEEDHAM1F00:29:47Ackworth Road Runners
392Iwona JAŻDŻEWSKA1F00:29:48 
393Izabela PASZKOWSKA4F00:29:56 
394Magdalena STRYNIEWSKA2F00:29:58 
395Alicja NADOLNA3F00:30:01 
396Adriana DOMINIECKA11F00:30:03 
397Owen DAVIES1M00:30:04 
398Gillian M ANDERSON1F00:30:06 
399Paul FREYNE1M00:30:09 
400Mirek WOSIK4M00:30:13 
401Joanna WIELGOS1F00:30:15 
402Karolina SARACH1F00:30:16BIEGAJĄCY TCZEW
403Martyna MĄKOSA1F00:30:16BIEGAJĄCY TCZEW
404Monika Patrycja PŁUSA1F00:30:17
405Hannah MUMBY1F00:30:21 
406Steve ROBINSON1M00:30:22Run 4 MS
407Stacey ATKINS1F00:30:24Newark Striders Running Club
408Linda WYLIE1F00:30:25 
409Norry SMITH1M00:30:25Lonely Goat RC
410Denisa FARAGOVA1F00:30:34Eye Community Runners
411Joanna SELLS1F00:30:36Eye Community Runners
412Monika KOSIANOWSKA2F00:30:40 
413Adam KRASNODĘBSKI1M00:30:41 
414Natalie CARTER1F00:30:41UK parkrun tourists
415Hanna TOBIAŃSKA1F00:30:46BIEGAJĄCY TCZEW
416Tomasz TOBIAŃSKI1M00:30:47BIEGAJĄCY TCZEW
417Kimberley ANDERSON1F00:30:51 
418Rachel STOCKDALE1F00:30:52Bracknell Forest Runners
419Adrian LUSCOMBE1M00:30:53Bracknell Forest Runners
420Andy AIREY1M00:31:02Frampton Cotterell Harriers
421George HING1M00:31:12Shefford Runners
422Katie FENN1F00:31:13Coltishall Jaguars
423Benjamin HING1M00:31:13Shefford Runners
424Vikki SKIPPER1F00:31:16Barnsley Harriers
425Tomasz POPOWICZ2M00:31:17Nyborg-Mawent Team
426Stephanie FRICKER1F00:31:18Fordy Runs
427Andrew SMITH1M00:31:22Eye Community Runners
428Nick OAKLEY1M00:31:25Running Colchester
429Zofia STECZEŃ1F00:31:29 
430Monika OSSOWSKA1F00:31:29Runeda
431Agnieszka KOCZAJ1F00:31:40 
432Catherine PRICE1F00:31:43Clapham Chasers RC
433Matt PRICE1M00:31:43Clapham Chasers RC
434Niki FELTON1F00:31:57Bracknell Forest Runners
435Anna RUBAJ1F00:31:58 
436Jarek POGORZELSKI1M00:32:08 
437Lynne OWEN1F00:32:09Ackworth Road Runners
438Kathryn NETHERCOTT1F00:32:10Riverside Runners
439Gary MURPHY1M00:32:11 
440Debbie MURPHY1F00:32:13Riverside Runners
441Lucyna WARUSZEWSKA1F00:32:16BIEGAJĄCY TCZEW
442Agnieszka STECZEŃ1F00:32:16 
443Christine IMBERT1F00:32:18parkrun World tourists
444Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:32:19Vege Runners
445Marta SAWIRSKA2F00:32:20 
446Emma NIVEN1F00:32:25 
447Jill DINSMORE1F00:32:26 
448Dorota BŁASZCZYK15F00:32:32 
449Paul MUSGROVE1M00:32:43 
450Juliana MUSGROVE1F00:32:43UK Mudd Queens
451Marta LEBIEDZIUK7F00:32:54 
452Lynne BOBY1F00:32:55Newark Striders Running Club
453Krzysztof DOMINIECKI1M00:32:56 
454Andrew CHAMBERLAIN1M00:32:56Newark Striders Running Club
455Jon TIBBETTS1M00:33:05 
456Agnieszka GÓRSKA1F00:33:07 
457Ewelina SZARKO2F00:33:10 
458Joanna PASTERNAK1F00:33:11PZU Sport Team
459Mary O'DONNELL1F00:33:13Roundhay Runners
460Jessica MCGRAGHAN1F00:33:14 
461Anna GIERSZEWSKA1F00:33:14Nyborg-Mawent Team
462Marek GODLEWSKI1M00:33:15 
463Paul BARRETT1M00:33:16Ogmore Phoenix Runners
464Alexis BARRETT1F00:33:16Ogmore Phoenix Runners
465Alice NOYES1F00:33:24BRJ Run and Tri
466Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:33:30SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
467Rafał GRUCHALSKI1M00:33:33 
468Nicola TARRANT1F00:33:38GoodGym
469John SKIPPER1M00:33:40kingstone Runners Barnsley
470Sarah SHORT1F00:33:50Eye Community Runners
471David GRINDROD1M00:33:55Bramhall Runners
472Georgina GODBY1F00:34:11BRJ Run and Tri
473Stephen WELLS1M00:34:22Vegetarian Cycling and AC
474Sofie HAIDON1F00:34:23Plymouth Coasters
475Andy GRIGGS1M00:34:28Redway Runners
476Radley FENN1M00:34:31Coltishall Jaguars
477Amélie FENN1F00:34:31Coltishall Jaguars
478Laura HING1F00:34:34Shefford Runners
479Renata SOWA7F00:34:48 
480Paulina CZERNIAKOWSKA3F00:34:50 
481Margaret JONES1F00:34:51 
482Davina QUARTERMAN1F00:35:00 
483Valerie BURLEY1F00:35:13 
484Kate WOOLLER1F00:35:13 
485Aleksandra CIACHOROWSKA1F00:35:16 
486Aleksander KASPRZYK1M00:35:19 
487Ali CARTER1F00:35:25 
488Michael STANLEY1M00:35:33Team Bath AC
489Leah NUTTALL1F00:35:34 
490Sylwia KASPRZYK1F00:35:39 
491Kirsty DINSMORE1F00:35:50 
492Wioleta MERCIK1F00:35:54#YOLOTEAMKRK
493Mateusz MERCIK1M00:35:55#YOLOTEAMKRK
494Neil HUTCHINSON1M00:36:03 
495Agnieszka SIENNICKA1F00:36:16 
496Jowita OSSOWSKA1F00:36:23Runeda
497Anna SZUMLAS1F00:36:24 
498David DINSMORE1M00:37:12 
499Barbara JÓZEFOWICZ1F00:37:14 
500Cass CASTLETON1M00:37:25parkrun World tourists