parkrun Zamek w Malborku 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Patryk SOWIŃSKI1M00:15:49PRESS GLASS – Sport and Support
2Daniel TARAS8M00:16:48 
3Łukasz GODLEWSKI5M00:17:02 
4Dariusz JANKOWSKI1M00:17:12 
5Bartosz MAZERSKI2M00:17:15LKS Zantyr Sztum
6Adam SEROCKI2M00:17:17Drużyna Pierścienia
7Chris SNOWBALL1M00:17:31Wakefield District Harriers & AC
8Marcin TUR6M00:17:56GRUPA MALBORK
9Scott James WILSON1M00:17:58Macclesfield Harriers & AC
10Kamil DOBROWOLSKI3M00:18:15 
11Andrzej POTOCZEK2M00:18:17PRESS GLASS – Sport and Support
12Jan GIEMBICKI2M00:18:30LKS Zantyr Sztum
13Roman LIŚKIEWICZ1M00:18:35 
14Richard FRANCIS1M00:18:38Alchester RC
15Sławomir NAJDA1M00:18:39LKS Zantyr Sztum
16Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:18:41Radość Biegania
17Bogdan CEBULA2M00:18:43LKS Zantyr Sztum
18Wojciech STRZESZYŃSKI1M00:18:50BIEGAJĄCY TCZEW
19Łukasz KUMKOWSKI3M00:18:54 
20Eryk WITKIEWICZ1M00:18:54 
21Mark PARKER1M00:19:07Ivanhoe Runners
22Igor TYBURSKI1M00:19:14 
23Sławomir PIETKUN1M00:19:15 
24Łukasz KLAŚ1M00:19:16Nudne Piątki
25Marek CHOŁOTA1M00:19:19Biegowyswiat.pl
26Rafał CHĘTNIK1M00:19:19 
27Piotr LEWANDOWSKI1M00:19:21 
28Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:21parkrun tourists Poznań
29Szymon Piotr KAŹMIERCZAK2M00:19:31 
30Wojciech NOWAKOWSKI2M00:19:31 
31Jarek KRASZEWSKI5M00:19:32GRUPA MALBORK
32Alannah BIRTWISTLE1F00:19:34Macclesfield Harriers & AC
33Richard BORROWDALE1M00:19:38Sunderland Harriers & AC
34Agnieszka STOLARÓW2F00:19:40 
35Paweł DZIWOSZ1M00:19:42 
36Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:43 
37Donato ESPOSITO1M00:19:44Bournville Harriers
38Jennifer MCBAIN1F00:19:45Alchester RC
39Lloyd GILBY1M00:19:52 
40James BARNETT1M00:20:00Eye Community Runners
41Tomasz SCHOENROCK5M00:20:01 
42Kamil Łukasz DERLAGA6M00:20:02PRESS GLASS – Sport and Support
43Abigail BENDER1F00:20:04 
44Tom KINGSCOTT1M00:20:05 
45Colin EARL1M00:20:09Kimberworth Striders RC
46Marcin PŁAWSKI1M00:20:11 
47Jakub BABCIAK1M00:20:13 
48Tomasz MELKA1M00:20:14 
49Marek DACKIEWICZ7M00:20:21GRUPA MALBORK
50Tomasz MROCZKOWSKI16M00:20:24GRUPA MALBORK
51Robert STOLARÓW1M00:20:26Drużyna Pierścienia
52Dominik WOJTCZAK1M00:20:27Morena Czołowa
53George LYLE1M00:20:30Waverley Harriers
54Nigel WALLS1M00:20:33Eye Community Runners
55Krzysztof BARNAŚ1M00:20:33 
56Maciej FRANKIEWICZ10M00:20:35GRUPA MALBORK
57Adam DEPKA1M00:20:36Reebok Run Crew Tczew
58Daisy PICKLES1F00:20:43Macclesfield Harriers & AC
59Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:47 
60Paul BRANDRETH1M00:20:50QBE Running Club
61Krzysztof WĄSIK3M00:20:52Dąbrowski Team
62Paweł SZYMKOWIAK4M00:20:53 
63Rafał ŚCISŁOWSKI2M00:20:54 
64Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
65Rafał SYNAK1M00:21:05Straszyn Biega
66Bożena ZNAROWSKA1F00:21:11Drużyna Pierścienia
67Warwick John PAYNE1M00:21:16Ampthill & Flitwick Flyers RC
68Robert NIVEN1M00:21:17Kinross Road Runners
69Roman BABCIAK1M00:21:21LOTOS Running Team
70Harvey GALLAGHER1M00:21:26GoodGym
71Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:21:30Vege Runners
72Magdalena KAŁAS1F00:21:32 
73Julian FOSTER1M00:21:33 
74Piotr KOMASARA1M00:21:34 
75Bernadette MAHER ALLAN1F00:21:34Wimbledon Windmilers
76Dawid JÓZEFOWICZ4M00:21:35 
77Zbigniew JAŻDŻEWSKI6M00:21:35LKS Zantyr Sztum
78Pete SCOLLS1M00:21:36Sweatshop Running Community
79Grzegorz JESIONKOWSKI9M00:21:36 
80Graeme LEE1M00:21:36Meltham AC
81Hubert KOWALIK1M00:21:42 
82Łukasz KREJA1M00:21:44BIEGAJĄCY TCZEW
83Seán HILL1M00:21:45Ealing, Southall & Middlesex AC
84Richard BAZELEY1M00:21:51On The Run Aylesbury
85Andy ALLAN1M00:21:51Wimbledon Windmilers
86Arron TREVOR1M00:21:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa
87Tomasz GŁAZIK1M00:21:52 
88Craig SELLS1M00:21:53Eye Community Runners
89Jon REMEIKA1M00:21:55 
90Darren MCMAHON1M00:21:56GoodGym
91Marek KISIELIŃSKI1M00:21:58 
92Phil SOUTHWORTH1M00:22:02 
93Martin HALLS1M00:22:04 
94Mariusz GORZOCH1M00:22:04 
95Andy SHORT1M00:22:10Eye Community Runners
96Aqasa NU1M00:22:18Camberwell Running Club
97Tomasz MALINOWSKI2M00:22:22Drużyna Pierścienia
98Agnieszka MASYS5F00:22:23GRUPA MALBORK
99Brian DEVLIN1M00:22:27Chorlton Runners
100Lisa ROBERJOT1F00:22:28Horley Harriers
101Piotr DELEWSKI1M00:22:31 
102Ewelina WESTCOTT1F00:22:32 
103Karolina URBANOWICZ1F00:22:33 
104Tadeusz ORLIKOWSKI1M00:22:33 
105Dariusz WYSOCKI1M00:22:34 
106Jacek MOGILKA2M00:22:36 
107Rafał CZERWIŃSKI1M00:22:39 
108Paweł MADEJ1M00:22:41PGB - Sportowa Paczka
109Adam ŚWIĄTCZAK1M00:22:42 
110Matthew WRIGHT1M00:22:45Lawley Running Club
111Timothy WAGGETT1M00:22:51 
112Sam WESTCOTT1M00:22:55Defence Sports & Recreation
113Daniel URBAŃSKI1M00:22:58 
114Mateusz GERKE1M00:22:58 
115Karol WARUSZEWSKI1M00:23:01BIEGAJĄCY TCZEW
116Andrii MYKHAILOV1M00:23:01 
117Jon FORSTER1M00:23:02Stragglers
118Adam Rafał REMLAJN12M00:23:05GRUPA MALBORK
119Maciej SZARKO2M00:23:11Drużyna Pierścienia
120Grzegorz BŁASZCZUK5M00:23:12 
121Dorota Kinga MOLASY1F00:23:14 
122Michael MCHARDY1M00:23:17Redhill Road Runners
123Sean BRISCOMB1M00:23:22 
124Stanisław SKWIOT1M00:23:23Taka RYBA
125Wojciech BERNASZUK1M00:23:24 
126Chris LESLIE1M00:23:27 
127Maria PIÓRO1F00:23:29BIEGAJĄCY TCZEW
128Alice EDWARDS1F00:23:31BRJ Run and Tri
129Ben BRADLEY1M00:23:32Macclesfield Harriers & AC
130Saffy WALTON1F00:23:35Cove Joggers
131Mrzena MATLEWSKA1F00:23:43 
132Lew 1M00:23:43 
133Aleksandra Ewa GRABIAS1F00:23:48 
134Bartosz SALIŃSKI1M00:23:48 
135Beata BARCIKOWSKA-KMIEC1F00:23:49 
136Daniel WATT1M00:23:51 
137Jacek KMIEĆ3M00:23:55GRUPA MALBORK
138Agata BOCHON5F00:23:57#BBKTS Biegam Bo Kocham Ten Stan
139Mikołaj PIETZ1M00:23:58 
140Mark BRACE1M00:24:02 
141Luke WILLIAMS1M00:24:04 
142Emma BISGROVE1F00:24:05Dacorum & Tring AC
143Neil ADCOCK1M00:24:05Dacorum & Tring AC
144Huw WILLIAMS1M00:24:08Tuff Fitty Triathlon Club
145Imran ALI1M00:24:09Sphinx AC
146Sylwester SOWA5M00:24:09 
147Sharon HICKS1F00:24:10Lonely Goat RC
148Bob TURNER1M00:24:11CSSC Sports & Leisure
149Dariusz SZYMANSKI2M00:24:12 
150Grzegorz NOWAK1M00:24:13 
151Sławomir GDANIEC1M00:24:13BIEGAJĄCY TCZEW
152Gemma SOUTHREN1F00:24:15 
153Kristy FOSTER1F00:24:15 
154Chris DALTON1M00:24:18UK parkrun tourists
155Emily PARTRIDGE1F00:24:19Ivanhoe Runners
156Amy NIVEN1F00:24:22 
157Lindsay MIDDLETON-SCARR1F00:24:27Reigate Ladies Joggers
158Adrian CALVERT1M00:24:28Prestwich AC
159Monika GAŃSKA-KARAMON1F00:24:28 
160Andrzej JARMOŁOWSKI1M00:24:31BiegamBoLubie Gdansk
161Natalia PIÓRKOWSKA1F00:24:34 
162Jakub MAJKRZAK4M00:24:34 
163Saturnin SZCZEPAŃSKI1M00:24:35RUNNERS TEAM JABŁONNA
164Justin WETTERS1M00:24:37Buckingham & Stowe RC
165Brendan KENNY1M00:24:37Vegan Runners
166Claire BISSETT1F00:24:38Flyers Southend
167Marek CZAPIEWSKI1M00:24:38 
168David MARSHALL1M00:24:39 
169Aleksandra DE VIRION1F00:24:39Taka RYBA
170Yvonne FAULKNER1F00:24:39Badgers
171Matthew EDWARDS1M00:24:39Eye Community Runners
172Elizabeth GUIRGUIS1F00:24:45Prestwich AC
173Agnieszka KRUK4F00:24:47GRUPA MALBORK
174Dave OLDFIELD1M00:24:49Burgess Hill Runners
175Carlyn ANGUS1F00:24:51Horley Harriers
176James WARDELL1M00:24:54 
177Ellen NIVEN1F00:24:55 
178Aniela TYBURSKA2F00:24:58 
179Monika JASIŃSKA2F00:24:59 
180Piotr DANIEL1M00:25:01 
181Nick CULLISS1M00:25:02CSSC Sports & Leisure
182Damian GRABOWSKI7M00:25:04 
183Leszek DULKO1M00:25:08 
184Piotr Zbigniew WILLMA1M00:25:12 
185George CLARKE1M00:25:13Stanbridge Fliers
186Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:14 
187Tim DEMPSEY1M00:25:14 
188Joaquin OREJAS1M00:25:15 
189Peter WORTHINGTON1M00:25:18Astley & Tyldesley Road Runners
190Madeleine CHARBINE1F00:25:22Waverley Harriers
191Jackie ROBINSON1F00:25:24Tiptree Road Runners
192Tomasz SZAŁKOWSKI1M00:25:25 
193Krzysztof STOPA3M00:25:27 
194Paweł MACIEJEWSKI2M00:25:29 
195Zenon PISZCZEWIAT5M00:25:29 
196Patryk NIEWIADOMSKI1M00:25:29BIEGAJĄCY TCZEW
197Mark BURNS1M00:25:32Redhill Road Runners
198Michael WOODS1M00:25:33 
199Zbigniew GREBECKI2M00:25:36Team Tapflo
200Stanisław PASZKOWSKI1M00:25:41 
201Agnieszka MACHALICA1F00:25:46 
202Richard GOWER1M00:25:47 
203Tomasz NAUMCZYK10M00:25:49 
204Marek HUDZIK1M00:25:49 
205Wojciech SZCZEPAŃSKI1M00:25:49 
206Mirosław KACPERSKI1M00:25:50Vege Runners
207Jill STEPHENS1F00:25:50Beginners2Runners
208Annicea MADINE1F00:25:52 
209Marcin PUCHALSKI3M00:26:00 
210Mariusz MÓWIŃSKI1M00:26:01RUNNERS TEAM JABŁONNA
211Andis OZOLS1M00:26:03Derwent Valley Orienteers
212Rachel DENNISON1F00:26:04Chorlton Runners
213Mateusz MARSZAŁEK1M00:26:06 
214Dominika MADEJ1F00:26:07 
215Piotr FURMANIAK6M00:26:09GRUPA MALBORK
216Rafał BŁĄDEK3M00:26:11 
217Arkadiusz OSSOWSKI1M00:26:12Runeda
218Piotr BOROWIECKI1M00:26:13 
219Robert PETELA1M00:26:13 
220Ludmiła SZEWCZYK5F00:26:15 
221Debbie AIREY1F00:26:15Stanbridge Fliers
222Krzysztof KONOPACKI1M00:26:16 
223Tomasz FABIANSKI4M00:26:20Nyborg-Mawent Team
224Patryk PODSIADŁO3M00:26:21 
225Karol CYBULSKI4M00:26:21Nyborg-Mawent Team
226Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ1M00:26:26BIEGAJĄCY TCZEW
227Żaneta Anna FRANKIEWICZ1F00:26:26 
228Jared KARIM1M00:26:28Badgers
229Alan DUFFELL1M00:26:28 
230Tomasz CHABOWSKI1M00:26:28 
231Leah SHORT1F00:26:29Eye Community Runners
232Lindsay OREJAS1F00:26:31 
233Bartłomiej KOWNACKI7M00:26:31 
234Witold PŁOTKA1M00:26:32Straszyn Biega
235Mirosław ILJIN1M00:26:34 
236Tomasz ILJIN1M00:26:35 
237Marcin TYKOCKI1M00:26:38 
238Marlena ADAMUSIAK1F00:26:38 
239Maciej POGORZELSKI1M00:26:42Straszyn Biega
240Susan RAY1F00:26:47Defence Sports & Recreation
241Wojciech PABJAN1M00:26:49PRESS GLASS – Sport and Support
242Katarzyna Marzena NOWAK1F00:26:49BIEGAJĄCY TCZEW
243Daniela BASSOUMBA1F00:26:52Transport for London parkrun Club
244Agnieszka ZAKRZEWSKA11F00:26:52 
245Agnieszka FURMANIAK3F00:26:58
246Joanna GRĘBOSZ-STOPA3F00:26:58 
247Gary COOK1M00:26:59Beginners2Runners
248Mark HERRON1M00:26:59 
249Tadeusz GŁUPCZYK1M00:27:01Grupa Biegowa parkrun Warszawa
250Karol KOSIACKI1M00:27:01 
251Fiona EARL1F00:27:04Kimberworth Striders RC
252Miranda DODD1F00:27:07Run Redbourn!
253Marlena KORALEWSKA1F00:27:09Eye Community Runners
254Phil PEARSONS1M00:27:09BRJ Run and Tri
255Paulina ROSOŁOWSKA1F00:27:10Trucht Tarchomin Team
256Damian PAWĘSKA5M00:27:12 
257Sofia FERNANDEZ RODRIGUEZ1F00:27:15 
258Sarah BATE1F00:27:21Reading Roadrunners
259Stephanie SMITH1F00:27:21Reading Roadrunners
260Cath WORTHINGTON1F00:27:26Astley & Tyldesley Road Runners
261Mike TAYLOR1M00:27:26Calne RC
262Jo WARDELL1F00:27:36 
263Ewa LEONIAK1F00:27:39 
264Robert EVES1M00:27:42 
265Shveta SHAH1F00:27:54 
266Toni HARPER1F00:27:57Redhill Road Runners
267Alison MARVEN1F00:27:59Falkland Trail Runners
268John BUCHANAN1M00:28:02Hash House Harriers
269Paulina Maria RUTKOWSKA1F00:28:03 
270Maria SZCZERBIŃSKA1F00:28:05 
271Tim BUSHELL1M00:28:05 
272Sabrina LALAOUI1F00:28:12 
273Aleksandra DĄBKOWSKA1F00:28:13Taka RYBA
274Dorota GRZEGORCZYK1F00:28:13Taka RYBA
275Gabrielle (Angel) BIGGINS1F00:28:15Brighton Hash House Harriers
276Janusz Piotr LASKOWSKI1M00:28:15 
277Hazel KURZ1F00:28:16Harlow RC
278Daryl PEARSON1M00:28:17 
279Wojciech OLSZEWSKI4M00:28:19 
280Andrzej PILSKI7M00:28:19Barefoot Runners Society - UK
281Dagmara CHYLIŃSKA1F00:28:22BIEGAJĄCY TCZEW
282Marta Aniela MURAWSKA1F00:28:23 
283Richard HILL1M00:28:23Badgers
284Neil CHAPMAN1M00:28:23Stragglers
285Kinga KROCZYŃSKA1F00:28:39 
286Alice TETLEY-PAUL1F00:28:39Alnwick Harriers
287Lynn COOK1F00:28:39Defence Sports & Recreation
288Linda KNOX1F00:28:41Buckingham & Stowe RC
289Agnieszka SZUBERT1F00:28:41Kołobrzeg Biega
290Simone MURROUGH1F00:28:42 
291Marcin SZUBERT1M00:28:42Kołobrzeg Biega
292Łukasz SOBCZYK1M00:28:43Kołobrzeg Biega
293Monika NIEDZIELSKA1F00:28:44 
294Jacek RICHTER1M00:28:49 
295Wendy SEARS1F00:28:50 
296Mariusz PIÓRKOWSKI1M00:28:50 
297Peter FORDHAM1M00:28:51Ranelagh Harriers
298Anna MÓWIŃSKA1F00:28:52RUNNERS TEAM JABŁONNA
299Beata LIŚKIEWICZ1F00:28:53 
300Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:54 
301Zuzanna FABIANSKA1F00:28:55 
302Martyna WIŚNIEWSKA1F00:28:57 
303John (Bouncer) BIGGINS1M00:28:58Hash House Harriers
304Maciej WIŚNIEWSKI1M00:28:58 
305Jan ATKINS1F00:29:03Calne RC
306Gary PARR1M00:29:07Eye Community Runners
307Tomasz SOCHA1M00:29:10 
308Izabela WILLIAMS1F00:29:10 
309Dave POTTS1M00:29:16 
310Cody CARPENTER1M00:29:23 
311Fiona LESLIE1F00:29:27 
312Aleksandra NOWALIŃSKA2F00:29:28 
313Rosa TIBBETTS1F00:29:34 
314Nicola WRIGHT1F00:29:35Lawley Running Club
315Jakub FEDOROWICZ1M00:29:46 
316Lesley Anne NEEDHAM1F00:29:47Ackworth Road Runners
317Iwona JAŻDŻEWSKA1F00:29:48 
318Izabela PASZKOWSKA4F00:29:56 
319Adriana DOMINIECKA9F00:30:03 
320Paul FREYNE1M00:30:09 
321Mirek WOSIK3M00:30:13 
322Joanna WIELGOS1F00:30:15 
323Martyna MĄKOSA1F00:30:16BIEGAJĄCY TCZEW
324Karolina SARACH1F00:30:16BIEGAJĄCY TCZEW
325Monika Patrycja PŁUSA1F00:30:17
326Hannah MUMBY1F00:30:21 
327Steve ROBINSON1M00:30:22Run 4 MS
328Stacey ATKINS1F00:30:24Newark Striders Running Club
329Norry SMITH1M00:30:25Lonely Goat RC
330Linda WYLIE1F00:30:25 
331Magdalena STRYNIEWSKA1F00:30:34 
332Denisa FARAGOVA1F00:30:34Eye Community Runners
333Joanna SELLS1F00:30:36Eye Community Runners
334Monika KOSIANOWSKA2F00:30:40 
335Adam KRASNODĘBSKI1M00:30:41 
336Natalie CARTER1F00:30:41UK parkrun tourists
337Hanna TOBIAŃSKA1F00:30:46BIEGAJĄCY TCZEW
338Tomasz TOBIAŃSKI1M00:30:47BIEGAJĄCY TCZEW
339Kimberley ANDERSON1F00:30:51 
340Rachel STOCKDALE1F00:30:52Bracknell Forest Runners
341Adrian LUSCOMBE1M00:30:53Bracknell Forest Runners
342Andy AIREY1M00:31:02Frampton Cotterell Harriers
343George HING1M00:31:12Shefford Runners
344Katie FENN1F00:31:13Coltishall Jaguars
345Benjamin HING1M00:31:13Shefford Runners
346Tomasz POPOWICZ2M00:31:17Nyborg-Mawent Team
347Stephanie FRICKER1F00:31:18Fordy Runs
348Andrew SMITH1M00:31:22Eye Community Runners
349Monika OSSOWSKA1F00:31:29Runeda
350Zofia STECZEŃ1F00:31:29 
351Agnieszka KOCZAJ1F00:31:40 
352Catherine PRICE1F00:31:43Clapham Chasers RC
353Matt PRICE1M00:31:43Clapham Chasers RC
354Niki FELTON1F00:31:57Bracknell Forest Runners
355Jarek POGORZELSKI1M00:32:08 
356Lynne OWEN1F00:32:09Ackworth Road Runners
357Lucyna WARUSZEWSKA1F00:32:16BIEGAJĄCY TCZEW
358Agnieszka STECZEŃ1F00:32:16 
359Christine IMBERT1F00:32:18parkrun World tourists
360Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:32:19Vege Runners
361Marta SAWIRSKA2F00:32:20 
362Emma NIVEN1F00:32:25 
363Jill DINSMORE1F00:32:26 
364Dorota BŁASZCZYK12F00:32:42 
365Lynne BOBY1F00:32:55Newark Striders Running Club
366Andrew CHAMBERLAIN1M00:32:56Newark Striders Running Club
367Jon TIBBETTS1M00:33:05 
368Ewelina SZARKO2F00:33:10 
369Joanna PASTERNAK1F00:33:11PZU Sport Team
370Anna GIERSZEWSKA1F00:33:14Nyborg-Mawent Team
371Marek GODLEWSKI1M00:33:15 
372Alice NOYES1F00:33:24BRJ Run and Tri
373Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:33:30SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
374Nicola TARRANT1F00:33:38GoodGym
375Sarah SHORT1F00:33:50Eye Community Runners
376Marta LEBIEDZIUK6F00:34:05 
377Georgina GODBY1F00:34:11BRJ Run and Tri
378Stephen WELLS1M00:34:22Vegetarian Cycling and AC
379Sofie HAIDON1F00:34:23Plymouth Coasters
380Andy GRIGGS1M00:34:28Redway Runners
381Radley FENN1M00:34:31Coltishall Jaguars
382Amélie FENN1F00:34:31Coltishall Jaguars
383Laura HING1F00:34:34Shefford Runners
384Paulina CZERNIAKOWSKA3F00:34:50 
385Davina QUARTERMAN1F00:35:00 
386Valerie BURLEY1F00:35:13 
387Kate WOOLLER1F00:35:13 
388Aleksandra CIACHOROWSKA1F00:35:16 
389Aleksander KASPRZYK1M00:35:19 
390Ali CARTER1F00:35:25 
391Michael STANLEY1M00:35:33Team Bath AC
392Leah NUTTALL1F00:35:34 
393Sylwia KASPRZYK1F00:35:39 
394Kirsty DINSMORE1F00:35:50 
395Wioleta MERCIK1F00:35:54#YOLOTEAMKRK
396Mateusz MERCIK1M00:35:55#YOLOTEAMKRK
397Renata SOWA5F00:36:00 
398Neil HUTCHINSON1M00:36:03 
399Agnieszka SIENNICKA1F00:36:16 
400Jowita OSSOWSKA1F00:36:23Runeda
401Anna SZUMLAS1F00:36:24 
402David DINSMORE1M00:37:12 
403Barbara JÓZEFOWICZ1F00:37:14 
404Cass CASTLETON1M00:37:25parkrun World tourists
405Rachel GIBSON1F00:37:37 
406Emilia SZARKO2F00:37:59 
407Michał SZARKO2M00:38:02 
408Kieran Lewis M1M00:38:02 
409Lynn TARRANT1F00:38:03UK parkrun tourists
410Ewa Katarzyna KASIERSKA1F00:38:05WKB META Lubliniec
411Sharon Maria BOLAND1F00:38:18Rebel Runners ~ Medway
412Philip MWANSA1M00:38:19Clapham Chasers RC
413Tess DEMPSEY1F00:38:53 
414Ruth DEMPSEY1F00:38:54 
415Nicky JONES1F00:38:55Horsham Joggers
416Danielle HUTCHINSON1F00:38:55Bramley Breezers
417Lara DEMPSEY1F00:39:00 
418Kamila SZYMANSKA1F00:39:01 
419Zuzanna Kinga AWDZIEJUK2F00:39:04 
420Lynn ROBERTS1F00:39:08 
421Łukasz KOTERAS5M00:39:11 
422Jakub Tomasz RÓŻAŃSKI2M00:39:51 
423Aleksandra KOZLOWSKA1F00:40:09 
424Katie BRENNAND1F00:40:10Eye Community Runners
425Gordon PEARSON1M00:40:11Eye Community Runners
426Agnieszka WINIARSKA-GRABOWSKA2F00:40:14 
427Charlotte ROOKE1F00:41:22 
428Wioletta DŁUGOSZ1F00:42:23 
429Michał LICA1M00:42:44 
430Agnieszka SHEPPARD1F00:42:50 
431Dagmara BUBER-BUBROWIECKA1F00:42:53 
432Amanda WALLS1F00:42:57Eye Community Runners
433Zuzanna RÓŻAŃSKA1F00:43:35 
434Małgorzata POGORZELSKA1F00:43:56Straszyn Biega
435Barbara DŁUGOSZ1F00:45:19 
436Agata PAWĘSKA1F00:45:23 
437Tomasz DŁUGOSZ1M00:45:34Klub biegaczy - Prawo do Życia
438Dorota GDULA2F00:45:35Team Żółwikersi
439Edyta TARAPATA-SKWIOT1F00:46:33Taka RYBA
440Paweł MARCINKO1M00:46:37Biegowyswiat.pl
441Shona C BARKER1F00:47:13Backpackersclc
442Martyna RODACKA WIŚNIEWSKA1F00:47:14 
443Graeme HACKLAND1M00:48:11Hook Norton Harriers
444Marion HACKLAND1F00:48:14 
445Melanie YOUNG1F00:49:24GoodGym
446Alison SYMONDS-TAYLER1F00:49:24Holy Trinity Church Wallington
447Igor Wojciech DAUKSZYS1M00:49:48 
448Gerard GĄTEK1M00:49:53 
449Geoff NEW1M00:49:57Redway Runners
450Patrycja MROCZKOWSKA1F00:51:17 
451Amelia GAWRYLUK1F00:51:18 
452Blanka KASPRZYK1F00:59:08 
453Marek KASPRZYK1M00:59:09