parkrun Żary 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Marek SKORUPA4M00:15:38 
2Karol CZĄSTKA11M00:17:19Żagańska Grupa Biegowa
3Miłosz POPKO72M00:17:20 
4Mateusz WISZ66M00:17:22MLKS Agros Żary
5Adrian CIEŚLAK53M00:17:23 
6Jan KEMPA13M00:17:23 
7Piotr PĘKALA115M00:17:24 
8Krzysztof CIEŚLAK127M00:17:25 
9Bartosz GRZEGORCZYK121M00:17:29Żary Runners Team
10Jakub JAMROZIK103M00:17:43 
11Tony FOGARTY1M00:17:45Templemore AC
12Miłosz BIELAK80M00:17:49MLKS Agros Żary
13Tomasz BOGUSZ2M00:17:53BIEGAJĄCA GDYNIA
14Kamil GIERULA60M00:17:59 
15Marcin ROGOWSKI6M00:18:00 
16Dawid ROMANOWSKI2M00:18:00 
17Adrian CIEŚLAK12M00:18:02Żary Runners Team
18Andrew BRIAN1M00:18:03 
19Sebastian WELKE3M00:18:07Żary Runners Team
20Marcin PIOTROWSKI193M00:18:12Żary Runners Team
21Jan REWAJ9M00:18:13 
22Artur PRZYBYSZ106M00:18:26 
23Adrian LEWICKI2M00:18:28 
24Mariusz FICYGOWSKI147M00:18:32 
25Krystian WEBER68M00:18:37 
26Stephen SHANKS1M00:18:38Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
27Marek WŁUDARSKI29M00:18:39 
28Adam ZAKRZEWSKI58M00:18:41 
29Mariusz WRONA4M00:18:42Żagańska Grupa Biegowa
30Maciej KEMPA64M00:18:43 
31Tomasz KRZEMIŃSKI118M00:18:44Żary Runners Team
32Marcin POTOCKI92M00:18:45 
33Szczepan KOGUT14M00:18:45Żagańska Grupa Biegowa
34Michał PODGÓRSKI1M00:18:49 
35Rafał POLAK13M00:18:51EVENT HOSTEL
36Marcin LIDTKE19M00:18:51 
37Mariusz SITNICKI28M00:18:56 
38Grzegorz DRZYMAŁA28M00:18:59 
39Paweł OSZMIAŃCZUK33M00:19:02Żary Runners Team
40Dariusz SIWIK2M00:19:02 
41Łukasz KLAŚ1M00:19:04Nudne Piątki
42Krzysztof CZERSKI10M00:19:06KB INTREX Poznań
43Daniel SENDZIAK275M00:19:10 
44Piotr KULAS7M00:19:11 
45Arkadiusz KIEŁBASA3M00:19:12BODYiCOACH TEAM
46Marek HOMIK15M00:19:12 
47Jerzy WARSZAWSKI217M00:19:13 
48Adrian Mirosław DROSZCZAK5M00:19:14 
49Dacjan RZEŹNIK1M00:19:14BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
50Marek CHOŁOTA1M00:19:14Biegowyswiat.pl
51Jez TURNER1M00:19:16Climb South West Trail Team
52Filip RATMAN159M00:19:17 
53Miroslaw WOLAK158M00:19:19RR Runners
54Paul BOWES1M00:19:19Shrewsbury AC
55Rafał POSTROŻNY1M00:19:23 
56Sławomir TARCZEWSKI1M00:19:25 
57Mateusz JAMROZIK72M00:19:25Żary Runners Team
58Julian OLEKSYK48M00:19:29 
59Andrzej SIWIK3M00:19:32 
60Roy REEDER1M00:19:32Stragglers
61Jarosław WRONA1M00:19:32Żagańska Grupa Biegowa
62Paweł HIRSCH9M00:19:32 
63Tomasz WITKOWSKI188M00:19:32Żary Runners Team
64Arkadiusz SZLACHCIKOWSKI2M00:19:34 
65Kacper SZOCIK26M00:19:34Żary Runners Team
66Wioletta OLEKSYK6F00:19:34 
67Andrzej CIEPIELOWSKI1M00:19:38 
68Gerard Robert CARUK5M00:19:38 
69Dominika LAZAR3F00:19:40 
70Piotr BULACZ1M00:19:42Sudbury Joggers
71Dariusz KLIMA7M00:19:43
72Mchał Dawid FICYGOWSKI94M00:19:43 
73Michał GULDZIŃSKI17M00:19:44 
74Paweł KONDYCKI10M00:19:45MLKS Agros Żary
75Paweł MOTYL305M00:19:47 
76Adam SZYMCZAK1M00:19:48 
77Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:19:49Radość Biegania
78Stanisław KUŹMIAK50M00:19:51Żary Runners Team
79Kazimierz WALEWINDER26M00:19:53 
80Dariusz KOPRIANIUK9M00:19:53 
81Richard FRANCIS1M00:19:54Alchester RC
82Łukasz Marek JĘDRAS131M00:19:56 
83Jarosław BIZUKOJĆ3M00:19:56 
84Adam ZALWERT16M00:19:57 
85Rafał MALITOWSKI1M00:19:57KB Harcownik Jelcz-Laskowice
86Stanisław WELKE19M00:19:57 
87Kamil DADOS3M00:19:57 
88Artur STĘŻYCKI163M00:19:57 
89Witold SZPACZYŃSKI7M00:19:59 
90Robert MOROZ5M00:20:00MLKS Agros Żary
91Marcin Grzegorz GRZEŚKOWIAK98M00:20:00 
92Radosław SKRĘTA62M00:20:01 
93Artur MIEMCZYK160M00:20:01Żagańska Grupa Biegowa
94Paweł NOWAKOWSKI77M00:20:02Saint-Gobain SQUAD
95Tomasz KUŹNIAK139M00:20:02 
96Krzysztof WĄSOWICZ53M00:20:04Żary Runners Team
97Michal TOMASZEWICZ1M00:20:05 
98Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:06parkrun tourists Poznań
99Dawid PASZCZENIUK5M00:20:06 
100Mateusz MORAWSKI49M00:20:06Żary Runners Team
101Michał SASINOWSKI4M00:20:08 
102Piotr WROCZYŃSKI42M00:20:10 
103Marcin CIECHANOWICZ18M00:20:10Olimpia Poznan
104Dariusz PABICH49M00:20:12 
105Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:12 
106Grzegorz MAZUREK1M00:20:12 
107Maciej STRZYGOCKI20M00:20:13 
108Arkadiusz PIOTROWSKI63M00:20:16 
109Riley RICHARDSON1M00:20:16 
110Marcin GOWARZEWSKI17M00:20:16 
111Tom DAVIES1M00:20:21Weald Park Warriors
112Piotr PRZYBYŁEK10M00:20:22Żagańska Grupa Biegowa
113Mateusz NIEMIRO1M00:20:24 
114Bartosz KUŁDOSZ1M00:20:27MLKS Agros Żary
115Andrzej BUCZACKI5M00:20:29 
116Luis Adrian ROSAS WIEDFELDT1M00:20:30Hamwic Harriers Community Running Group
117Grzegorz GULIŃSKI2M00:20:30 
118Adrian FIBA3M00:20:35 
119Michał KORZENIEWSKI6M00:20:35Pro-Run Wrocław
120Michał FABISZEWSKI19M00:20:36 
121Marcin SIEJA6M00:20:40 
122Dawid PĘKAŁA1M00:20:42 
123Wojtek WOLTMANN63M00:20:43 
124Damian SZUKAŁA33M00:20:43Żary Runners Team
125Mariusz CHABA11M00:20:44 
126Mateusz MIEDZIŃSKI3M00:20:45 
127Mirosław Jerzy KOWALSKI58M00:20:45 
128Arkadiusz SZCZESZEK16M00:20:45Żagańska Grupa Biegowa
129Łukasz Sylwester OLCZYK1M00:20:46 
130Piotr Paweł WROCZYŃSKI5M00:20:46MLKS Agros Żary
131Seweryn KRAJEWSKI1M00:20:47 
132Michał SZCZEPANIAK5M00:20:48 
133Maciej ONUCHOWSKI6M00:20:48 
134Eryk KLIMEK6M00:20:48MLKS Agros Żary
135Jarosław OLBRYŚ5M00:20:48 
136Mateusz MURIAS3M00:20:49 
137Yevhen BOHATIKOV1M00:20:49 
138Hubert KOZIK55M00:20:50 
139Janusz BANASZEK1M00:20:50Żary Runners Team
140Mateusz KOWALCZUK1M00:20:50 
141Łukasz WOJAKOWSKI219M00:20:52 
142Robert WALCZAK1M00:20:53Cytadela by Night Team
143Przemysław FLAGA2M00:20:55 
144Grzegorz MAZUREK5M00:20:56 
145Aleksander James JELSKI1M00:20:56 
146Marcin KOLDYKA1M00:20:56 
147Daniel PIOTROWICZ20M00:20:57 
148Natalia BIELAK79F00:20:57MLKS Agros Żary
149Bartosz GRĘBOWICZ39M00:20:59 
150Krzysztof Kamil ŚWIDZIŃSKI2M00:21:01SULECHOWIANIE
151Grzegorz Michał JÓZEFIAK85M00:21:01Żagańska Grupa Biegowa
152Przemek KULBIDA8M00:21:02 
153Dariusz KOŁACZ8M00:21:02 
154Norbert PATALAS1M00:21:02RLS
155Wojciech DOMARADZKI15M00:21:03 
156Szymon Piotr WITKOWSKI3M00:21:03 
157Marcin URSZULAK10M00:21:05 
158Paweł JACHIMOWSKI9M00:21:06 
159Krzysztof KAMIŃSKI3M00:21:07 
160Sebastian WITOWSKI2M00:21:07 
161Martyna CIEŚLAK29F00:21:08 
162Ian GIGGS1M00:21:08Reading Roadrunners
163Grzegorz PIOTROWICZ191M00:21:09 
164Ireneusz MIGAS123M00:21:09 
165Grzegorz SATŁAWA15M00:21:10 
166Mateusz KAZIÓW1M00:21:12 
167Bartek GRZEGORCZYK2M00:21:12 
168Grzegorz SZYMANEK2M00:21:12 
169Andy JAMES1M00:21:12parkrun World tourists
170Wojciech ZABŁOCKI51M00:21:12 
171Maciej BARTOSIŃSKI17M00:21:12 
172Mateusz WARCHOŁ1M00:21:12 
173Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:13Vege Runners
174Mateusz PLUTA27M00:21:13 
175Dominik PRZYBYŁŁA93M00:21:13 
176Kacper MICHALCZENIA5M00:21:14 
177Agnieszka GÓRSKA32F00:21:15 
178Kamil CHUDZIK11M00:21:17 
179Sebastian LUDWINIAK25M00:21:18 
180Paul SIDAWAY1M00:21:19Eastleigh RC
181Norbert MENCEL6M00:21:19 
182Radosław BARTMAN2M00:21:20 
183Damian REZLERSKI2M00:21:21 
184Mirosław Józef KUPIEC3M00:21:22 
185Patryk GIERULA29M00:21:22 
186Przemysław MAŚLANKA7M00:21:23 
187Grzegorz LEŃ11M00:21:23 
188Mateusz KOPEĆ4M00:21:25 
189Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:25 
190Russ MOGRIDGE1M00:21:25Erme Valley Harriers
191Arkadiusz ADAMEK9M00:21:26 
192Konrad KOSSAKOWSKI14M00:21:26 
193William BOUGHTON1M00:21:26 
194Gaweł Krzysztof SUCHODOLSKI1M00:21:27 
195Mateusz BANIUK6M00:21:27Żagańska Grupa Biegowa
196Sawicz ROBERT1M00:21:27 
197Adrian JAWORSKI15M00:21:28 
198Filip DYKSZAK5M00:21:29 
199Paweł RESZCZYŃSKI15M00:21:29 
200Agnieszka JAWNIAK6F00:21:30MLKS Agros Żary
201Guy SURTEES1M00:21:30Wimbledon Windmilers
202Gary CHANDLER1M00:21:31Springfield Striders RC
203Piotr ZABILSKI168M00:21:31 
204Grzegorz TYCHOWSKI5M00:21:32 
205Dawid REWAJ19M00:21:33MLKS Agros Żary
206Łukasz SZYMAŃSKI1M00:21:33 
207Tomasz CIVIDINO4M00:21:34 
208Krzysztof SKAŁACKI106M00:21:34Żary Runners Team
209Oscar RAKOTOARISON2M00:21:38 
210Wojciech KUŹMIAK37M00:21:38 
211Agnieszka KIJAK1F00:21:38 
212Tomasz MATYSIAK163M00:21:39 
213Anna SMITH-JAMES1F00:21:40Hedge End Running Club
214Łukasz MIKOŁAJCZYK1M00:21:40 
215Adam SPYRA7M00:21:42Żary Runners Team
216Przemysław BOSAK140M00:21:42KB Siła Żary
217Adam PAWŁOW10M00:21:44MLKS Agros Żary
218Zbigniew KOSSAKOWSKI16M00:21:44 
219Greg WYROZUMSKI2M00:21:44 
220Garcjan JEDUT2M00:21:45 
221Remigiusz SZABLEWSKI5M00:21:45 
222Tomasz ZACHARCZUK1M00:21:45 
223Damian CHUDZIK1M00:21:45 
224Maksymilian ROMBALSKI9M00:21:45 
225Marcin CZAJKOWSKI1M00:21:45 
226Rajmund KONDRATOWICZ106M00:21:46 
227Sarah RENDELL1F00:21:47Alchester RC
228Marcin TOMASZEWICZ3M00:21:49 
229Piotr JASIŃSKI231M00:21:49 
230Piotr OLSZEWSKI25M00:21:51 
231Radosław ZAJĄC19M00:21:52 
232Mariusz M. TOWPIK4M00:21:53SULECHOWIANIE
233Radosław ZAJĄC1M00:21:53 
234Robert CZEPIŃSKI194M00:21:54 
235Marcin ZYCH9M00:21:56 
236Andrzej BERGMANN10M00:21:57 
237Joanna WOŹNIAK-CIEŚLAR21F00:21:58 
238Daniel BREMNER1M00:21:58Headington RRC
239Stefan NOWAKOWSKI11M00:21:59 
240Grzegorz KRZEMIŃSKI4M00:21:59 
241Michał IRACKI2M00:21:59 
242Henryk WARSZAWSKI2M00:22:00 
243Łukasz ZAREMBA7M00:22:00 
244Diana PSZENICZNA21F00:22:04 
245Paweł KOZIEŁ31M00:22:04 
246Łukasz CHMIELOWSKI4M00:22:05 
247Przemysław JAMONT2M00:22:06 
248Jerzy NOWACKI87M00:22:06Żary Runners Team
249Dominika REZLERSKA79F00:22:06 
250Wojciech MELSKI1M00:22:07 
251Kazimierz WÓJCIK3M00:22:09 
252Wojciech GÓRNIEWICZ40M00:22:10 
253Krzysztof LIS1M00:22:10 
254Jan SIWEK20M00:22:10MLKS Agros Żary
255Sławomir NOWAKOWSKI12M00:22:11SFC Aspołeczni
256Gracjan SZYMAŃSKI2M00:22:11 
257Radosław RUDZIŃSKI2M00:22:12 
258Richard BREAKSPEAR1M00:22:12GoodGym
259Katarzyna PASTWA1F00:22:12 
260Mariusz STĘŻYCKI109M00:22:12 
261Adrian FILIPEK5M00:22:14 
262Dariusz MICHALEWICZ6M00:22:14 
263Justyna MATUSZEK1F00:22:17 
264Kamil GROMNICKI1M00:22:18 
265Piotr KAMIŃSKI10M00:22:18 
266Rafał SZULC4M00:22:19 
267Mateusz ŚRÓBKA1M00:22:19 
268Łukasz FRĄTCZAK8M00:22:21 
269Hubert MUTWIL20M00:22:22MLKS Agros Żary
270Witold WITKOWSKI7M00:22:22 
271Anna DZIOPA-KAN10F00:22:23Żagańska Grupa Biegowa
272Miłosz STĘŻYCKI60M00:22:23 
273Kamila KRZEMIŃSKA-BIELAK159F00:22:24 
274Adam MAZIAKOWSKI2M00:22:25 
275Rafał KURIATA2M00:22:25SULECHOWIANIE
276Jakub PAWINSKI1M00:22:25 
277Tomasz ANDRZEJEWSKI2M00:22:25 
278Martin LADEMANN2M00:22:26SV Neptun 08 Finsterwalde
279Piotr GLOCK82M00:22:26MLKS Agros Żary
280Jacek KATOLICKI5M00:22:28 
281Józef MAKOWICZ21M00:22:29 
282Paweł LEŚNIAK13M00:22:29 
283Krzysztof CHODKOWSKI1M00:22:29Żoli Runners
284Paweł HIRSCH12M00:22:31 
285Jacek BANIUK8M00:22:32Żagańska Grupa Biegowa
286Paulina CZERSKA1F00:22:32 
287Zbigniew ZALESKI14M00:22:33 
288Ian MILLS1M00:22:33Leipzig International School
289Mariusz CIEŚLAK1M00:22:33KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
290Mariusz CZEKAN112M00:22:33 
291Kamila WŁODARCZYK1F00:22:34 
292Bohdan BEDNARCZYK55M00:22:34 
293Iwona MATKOWSKA17F00:22:35 
294Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:35100 Marathon Club Polska
295Dominik Wojciech MULARCZYK16M00:22:36 
296Krzysztof SWARYCZEWSKI5M00:22:37Żary MTB Team
297Mateusz JANOSZ19M00:22:38 
298Mariusz PATRZYLAS81M00:22:38Żary Runners Team
299Stanisław WITKOWSKI5M00:22:40 
300Jacek STRABEL1M00:22:40KB INTREX Poznań
301Krzysztof OGÓREK4M00:22:40 
302Kenneth DAY1M00:22:40Wirral AC
303Jennifer HOUGHTON1F00:22:40 
304Andrzej NOWAK4M00:22:41 
305Łukasz RAUBO1M00:22:41 
306Jakub DRZEWIECKI1M00:22:41 
307Kacper KOZIŃSKI3M00:22:42 
308Artur BANASZKIEWICZ14M00:22:42 
309Joanna SANIUK66F00:22:45 
310Jakub MAJDAŃSKI1M00:22:45 
311Mariusz RUDZIŃSKI25M00:22:45 
312Grzegorz SIWIASZCZYK41M00:22:47 
313Mariusz BIELAK42M00:22:47 
314Michał HASS1M00:22:48 
315Krzysztof GRZEGORCZYK13M00:22:49 
316Ewelina NAWROCKA43F00:22:49 
317Maciej ZABAWA29M00:22:49MLKS Agros Żary
318Tomek CIVIDINO4M00:22:49 
319Paweł HOROŻANIECKI13M00:22:50 
320Tomasz FALIŃSKI125M00:22:50Żary Runners Team
321Łukasz KOZYRA1M00:22:50 
322Marcin OSZMIAŃCZUK3M00:22:50 
323Paweł RANISZEWSKI63M00:22:51 
324Marek KASZUBSKI47M00:22:51 
325Norbert HIC4M00:22:52 
326Aleksandra OLEKSYK2F00:22:53 
327Graham FILMER1M00:22:53Poole AC
328Bartłomiej Józef SZYMCZAK63M00:22:53 
329Krystian WALUKIEWICZ8M00:22:53 
330Zdzisław PIHULAK1M00:22:54Żary MTB Team
331Anatol KAŁASZNIKOW2M00:22:55 
332Michał KULCZYCKI52M00:22:55 
333Patryk LEWON16M00:22:55 
334Geoff O'GRADY1M00:22:57Runnymede Runners
335Piotr SUROWIEC112M00:22:57 
336Krzysztof BANDYK17M00:22:57 
337Marcin MONDOROWICZ25M00:22:58Smashing Pąpkins
338Dariusz ZIELIŃSKI10M00:22:59 
339Szymon MRÓZEK7M00:23:00 
340Justyna Kamila KWIATKOWSKA2F00:23:00 
341Igor DZIADUL15M00:23:01 
342Krzysztof KAWAŁKOWSKI1M00:23:01 
343Marcin GAŁYSA14M00:23:02 
344Melanie GOUTHRO2F00:23:02 
345Mariusz JANOWICZ2M00:23:02 
346Marek GIERC94M00:23:03 
347Kamila DUSZEŃKO4F00:23:03 
348Mariusz JABŁOŃSKI2M00:23:03 
349Tomasz BASIŃSKI8M00:23:05 
350Marcin PINDRAL2M00:23:06 
351Paweł RYBAK3M00:23:07 
352Jacek MONDOROWICZ170M00:23:08 
353Bartłomiej Stanisław ZIELIŃSKI2M00:23:09 
354Grzegorz WOJAK4M00:23:10 
355Tomasz BECELA20M00:23:10 
356Jerzy MAŚLANKA26M00:23:11 
357Katarzyna MALINOWSKA NGUYEN41F00:23:11 
358Michalina POLAK12F00:23:12 
359Mariusz PEKSA55M00:23:12 
360Kazik CHMIELENKO1M00:23:12 
361Paweł KORDYLEWSKI19M00:23:12 
362Marek DOŁĘGA2M00:23:14 
363Grzegorz Tomasz KRYGIER26M00:23:14Żary Runners Team
364Sean BRISCOMB1M00:23:15 
365Piotr BRELA1M00:23:16 
366Krystian JANOSZ67M00:23:16 
367Kyle CUTHBERTSON1M00:23:16 
368Michal CIESLAK2M00:23:17 
369Jennifer MCBAIN1F00:23:18Alchester RC
370Janusz MAC1M00:23:18 
371Michał HOROŻANIECKI1M00:23:19 
372Grzegorz TARGOŃSKI2M00:23:19 
373Mateusz GAJDEMSKI3M00:23:20 
374Maciej WŁUDARSKI223M00:23:20 
375Marek SICIŃSKI2M00:23:21Żary Runners Team
376Daniel SHEEN1M00:23:21 
377Paweł ANDRZEJEWICZ56M00:23:21 
378Tomasz MAKOWSKI104M00:23:22 
379Jakub OGRODNICZAK1M00:23:24 
380Renata WOJTAŚ2F00:23:25 
381Anna SOKOŁOWSKA3F00:23:26 
382Igor DURSKI1M00:23:26 
383Stanisław KĄDZIELA1M00:23:27 
384Natalia CZECH33F00:23:27 
385Bernard DZIADKIEWICZ30M00:23:27 
386Rafał Przemysław WESOŁY1M00:23:28 
387Wojciech STODOLSKI9M00:23:28 
388Daniel PUDNER1M00:23:29Garden City Runners
389Kamil KOC15M00:23:30 
390Ernest Piotr STANIAK2M00:23:30 
391Piotr PIOTROWSKI4M00:23:32 
392Aleksandra MIEDZIŃSKA19F00:23:32 
393Rafał PALIŃSKI2M00:23:32 
394Grzegorz CHMIELEWSKI131M00:23:33 
395Pieter DE WAARD1M00:23:33 
396Mieczysław REMEZ102M00:23:34 
397Tomasz PÓŁTORAK5M00:23:34 
398Daniel CENDRY5M00:23:36 
399Gearoid LAVERY1M00:23:37RunThrough
400Aleksander SENDZIAK45M00:23:37 
401Piotr SARAMAKA1M00:23:37 
402Wojciech BULSKI152M00:23:39 
403Krzysztof NERGA1M00:23:39 
404Adrian BRECHUN1M00:23:40 
405Krzysztof STONOGA3M00:23:40 
406Adam MONIAKOWSKI57M00:23:41 
407Sylwia SIKORA18F00:23:41 
408Paweł NIŻNIK1M00:23:41 
409Marcin Paweł STAWICKI21M00:23:41 
410Martyna CIEŚLAK10F00:23:42 
411Szymon KRZEMIŃSKI45M00:23:42 
412Anna SZEPCZYŃSKA24F00:23:43 
413Waldemar SOCZEK4M00:23:43 
414Małgorzata MULARCZYK64F00:23:44 
415Marta WADEJSZA17F00:23:45 
416Michał PALIGA9M00:23:45MLKS Agros Żary
417Dawid KUBIKOWSKI3M00:23:45 
418Marcin SKIBIŃSKI47M00:23:46 
419Dariusz Radosław KOPAŁA5M00:23:47 
420Bartek KWAŚNIAK3M00:23:47 
421Martyna BARDEL61F00:23:47MLKS Agros Żary
422Piotr BOGUWOLSKI1M00:23:47 
423Damian Jarosław KUNACH1M00:23:48 
424Judyta CZEPIŃSKA227F00:23:48 
425Marek KEMPA17M00:23:49 
426Wojciech DZIOK3M00:23:49 
427Kacper ŻYCHOWSKI30M00:23:49MLKS Agros Żary
428Wojciech KULBIDA8M00:23:49 
429Marek CZECH5M00:23:50 
430Michał HYBIŃSKI9M00:23:50 
431Mikołaj LEŃ9M00:23:50 
432Krzysztof PERCHLICKI1M00:23:50 
433Anna CHOMONT-SENDZIAK292F00:23:51 
434Kinga DREWICZ12F00:23:51 
435Gustaw KRZYŚKÓW5M00:23:52 
436Marcin CIEŚLIK26M00:23:52Klub Biegających Leśników
437Sylwia Bożena BERNAT63F00:23:53 
438Łukasz Jakub MIKOŚ1M00:23:54KB Siła Żary
439Stanisław KĄDZELA2M00:23:54 
440Mirosław MAŁEK20M00:23:54 
441Michał GOŁĘBIEWSKI9M00:23:55 
442Mateusz RYBAK2M00:23:55 
443Kathryn BERRY1F00:23:55Wimbledon Windmilers
444Marcin MODRZEJEWSKI1M00:23:56 
445Łukasz RUDAK8M00:23:56Żagańska Grupa Biegowa
446Paulina RÓŻEWICZ - KUŹMIAK54F00:23:56 
447Bartłomiej STRZYGOCKI12M00:23:56 
448Harry T BRYANT1M00:23:57 
449Adrianna WARDA8F00:23:57 
450Dawid CHMAL7M00:23:57 
451Krzysztof DUDZIEWICZ1M00:23:57 
452Adrian KONIECPOLSKI7M00:23:57 
453Kamil BALWIERZ2M00:23:58 
454Marcin MĄDRYGAŁ11M00:23:59 
455Maciej OPALA1M00:24:00 
456Wojciech DZIĘDZIOŁA2M00:24:00 
457Tomasz GRETKIEREWICZ3M00:24:01 
458Paweł KAISER9M00:24:02 
459Marek MARKOWSKI19M00:24:02 
460Emil POLAŃSKI1M00:24:03Żary Runners Team
461Bolesłsw BRYJAK35M00:24:04 
462Marta WUJDA16F00:24:05 
463Filip RADZIMSKI1M00:24:05MLKS Agros Żary
464Dariusz LESZCZYŃSKI54M00:24:06 
465Jędrzej KRZYŻAŃSKI5M00:24:07 
466Bartłomiej POPIEL7M00:24:07Wyzwanie90.pl
467Łukasz FRĄTCZAK3M00:24:07 
468Marcin ZIELIŃSKI1M00:24:08 
469Michał SZCZOTKA59M00:24:08 
470Mateusz SALAMON20M00:24:08 
471Przemysław RZEŹNICZAK13M00:24:10 
472Michał OSYCZKA1M00:24:10 
473Mariusz ZIEBA2M00:24:11Żary MTB Team
474Klaudiusz KOZIOŁ1M00:24:11Żary Runners Team
475Paweł IZDEBSKI14M00:24:11 
476Aleksander PLATEK4M00:24:11 
477Krzysztof POLAK14M00:24:12 
478Sophie MORGAN1F00:24:12Cambridge and Coleridge AC
479Łukasz CHMIELOWSKI1M00:24:12 
480Maciej KŁUDKOWSKI14M00:24:13 
481Marek DROBEK16M00:24:13 
482Edyta STĘŻYCKA102F00:24:13 
483Mirosław WILKIN44M00:24:14 
484Edyta WRZESZCZ1F00:24:14 
485Stanisław SZTERMER4M00:24:15 
486Paweł Michał TWARDY84M00:24:15 
487Adam MISIEWICZ25M00:24:16 
488Andrzej PŁACHTA38M00:24:16 
489Mariusz TURSKI1M00:24:16 
490Krzysztof MAZUREK2M00:24:17 
491Mariusz BOGUWOLSKI1M00:24:17 
492Alice EDWARDS1F00:24:18BRJ Run and Tri
493Grzegorz KOWALSKI15M00:24:18 
494Tomasz FLORYSZCZAK1M00:24:20 
495Robert MALEWICZ10M00:24:20 
496Konrad Ryszard URSZYC24M00:24:20 
497Robert KONIECZNY4M00:24:20 
498Tomasz Piotr SZAWARA1M00:24:20 
499Chris GREEN1M00:24:21East London Runners
500Małgorzata CEGIELSKA99F00:24:22