parkrun Żary 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Marek SKORUPA4M00:15:38 
2Karol CZĄSTKA11M00:17:19Żagańska Grupa Biegowa
3Miłosz POPKO70M00:17:20 
4Mateusz WISZ66M00:17:22MLKS Agros Żary
5Jan KEMPA13M00:17:23 
6Adrian CIEŚLAK49M00:17:23 
7Piotr PĘKALA112M00:17:24 
8Krzysztof CIEŚLAK124M00:17:25 
9Bartosz GRZEGORCZYK120M00:17:29Żary Runners Team
10Jakub JAMROZIK103M00:17:43 
11Tony FOGARTY1M00:17:45Templemore AC
12Miłosz BIELAK80M00:17:49MLKS Agros Żary
13Tomasz BOGUSZ2M00:17:53BIEGAJĄCA GDYNIA
14Dawid ROMANOWSKI2M00:18:00 
15Marcin ROGOWSKI6M00:18:00 
16Adrian CIEŚLAK12M00:18:02Żary Runners Team
17Andrew BRIAN1M00:18:03 
18Sebastian WELKE3M00:18:07Żary Runners Team
19Marcin PIOTROWSKI188M00:18:12Żary Runners Team
20Jan REWAJ9M00:18:13 
21Artur PRZYBYSZ106M00:18:26 
22Adrian LEWICKI2M00:18:28 
23Mariusz FICYGOWSKI147M00:18:32 
24Krystian WEBER66M00:18:37 
25Stephen SHANKS1M00:18:38Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
26Marek WŁUDARSKI29M00:18:39 
27Adam ZAKRZEWSKI58M00:18:41 
28Mariusz WRONA4M00:18:42Żagańska Grupa Biegowa
29Tomasz KRZEMIŃSKI114M00:18:44Żary Runners Team
30Marcin POTOCKI89M00:18:45 
31Szczepan KOGUT13M00:18:45Żagańska Grupa Biegowa
32Michał PODGÓRSKI1M00:18:49 
33Rafał POLAK13M00:18:51EVENT HOSTEL
34Marcin LIDTKE19M00:18:51 
35Mariusz SITNICKI26M00:18:56 
36Grzegorz DRZYMAŁA28M00:18:59 
37Maciej KEMPA63M00:19:00 
38Paweł OSZMIAŃCZUK33M00:19:02Żary Runners Team
39Dariusz SIWIK2M00:19:02 
40Łukasz KLAŚ1M00:19:04Nudne Piątki
41Krzysztof CZERSKI10M00:19:06KB INTREX Poznań
42Daniel SENDZIAK268M00:19:10 
43Piotr KULAS7M00:19:11 
44Arkadiusz KIEŁBASA3M00:19:12BODYiCOACH TEAM
45Marek HOMIK15M00:19:12 
46Jerzy WARSZAWSKI210M00:19:13 
47Adrian Mirosław DROSZCZAK5M00:19:14 
48Marek CHOŁOTA1M00:19:14Biegowyswiat.pl
49Dacjan RZEŹNIK1M00:19:14BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
50Jez TURNER1M00:19:16Climb South West Trail Team
51Filip RATMAN156M00:19:17 
52Paul BOWES1M00:19:19Shrewsbury AC
53Miroslaw WOLAK152M00:19:19RR Runners
54Rafał POSTROŻNY1M00:19:23 
55Sławomir TARCZEWSKI1M00:19:25 
56Mateusz JAMROZIK72M00:19:25Żary Runners Team
57Julian OLEKSYK42M00:19:29 
58Tomasz WITKOWSKI188M00:19:32Żary Runners Team
59Paweł HIRSCH9M00:19:32 
60Jarosław WRONA1M00:19:32Żagańska Grupa Biegowa
61Andrzej SIWIK3M00:19:32 
62Roy REEDER1M00:19:32Stragglers
63Wioletta OLEKSYK6F00:19:34 
64Kacper SZOCIK26M00:19:34Żary Runners Team
65Arkadiusz SZLACHCIKOWSKI2M00:19:34 
66Gerard Robert CARUK5M00:19:38 
67Andrzej CIEPIELOWSKI1M00:19:38 
68Dominika LAZAR3F00:19:40 
69Piotr BULACZ1M00:19:42Sudbury Joggers
70Dariusz KLIMA6M00:19:43
71Mchał Dawid FICYGOWSKI94M00:19:43 
72Michał GULDZIŃSKI17M00:19:44 
73Paweł KONDYCKI10M00:19:45MLKS Agros Żary
74Paweł MOTYL298M00:19:47 
75Adam SZYMCZAK1M00:19:48 
76Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:19:49Radość Biegania
77Stanisław KUŹMIAK50M00:19:51Żary Runners Team
78Dariusz KOPRIANIUK9M00:19:53 
79Kazimierz WALEWINDER26M00:19:53 
80Richard FRANCIS1M00:19:54Alchester RC
81Jarosław BIZUKOJĆ3M00:19:56 
82Łukasz Marek JĘDRAS131M00:19:56 
83Stanisław WELKE19M00:19:57 
84Rafał MALITOWSKI1M00:19:57KB Harcownik Jelcz-Laskowice
85Adam ZALWERT16M00:19:57 
86Kamil DADOS3M00:19:57 
87Artur STĘŻYCKI158M00:19:57 
88Witold SZPACZYŃSKI7M00:19:59 
89Robert MOROZ5M00:20:00MLKS Agros Żary
90Marcin Grzegorz GRZEŚKOWIAK98M00:20:00 
91Radosław SKRĘTA58M00:20:01 
92Artur MIEMCZYK157M00:20:01Żagańska Grupa Biegowa
93Tomasz KUŹNIAK139M00:20:02 
94Paweł NOWAKOWSKI77M00:20:02Saint-Gobain SQUAD
95Krzysztof WĄSOWICZ53M00:20:04Żary Runners Team
96Michal TOMASZEWICZ1M00:20:05 
97Mateusz MORAWSKI49M00:20:06Żary Runners Team
98Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:06parkrun tourists Poznań
99Dawid PASZCZENIUK5M00:20:06 
100Michał SASINOWSKI4M00:20:08 
101Piotr WROCZYŃSKI42M00:20:10 
102Marcin CIECHANOWICZ18M00:20:10Olimpia Poznan
103Dariusz PABICH49M00:20:12 
104Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:12 
105Grzegorz MAZUREK1M00:20:12 
106Maciej STRZYGOCKI20M00:20:13 
107Arkadiusz PIOTROWSKI63M00:20:16 
108Riley RICHARDSON1M00:20:16 
109Marcin GOWARZEWSKI17M00:20:16 
110Tom DAVIES1M00:20:21Weald Park Warriors
111Piotr PRZYBYŁEK10M00:20:22Żagańska Grupa Biegowa
112Mateusz NIEMIRO1M00:20:24 
113Bartosz KUŁDOSZ1M00:20:27MLKS Agros Żary
114Andrzej BUCZACKI5M00:20:29 
115Luis Adrian ROSAS WIEDFELDT1M00:20:30Hamwic Harriers Community Running Group
116Grzegorz GULIŃSKI2M00:20:30 
117Michał KORZENIEWSKI6M00:20:35Pro-Run Wrocław
118Adrian FIBA3M00:20:35 
119Michał FABISZEWSKI16M00:20:36 
120Marcin SIEJA6M00:20:40 
121Dawid PĘKAŁA1M00:20:42 
122Wojtek WOLTMANN63M00:20:43 
123Damian SZUKAŁA33M00:20:43Żary Runners Team
124Mariusz CHABA11M00:20:44 
125Arkadiusz SZCZESZEK16M00:20:45Żagańska Grupa Biegowa
126Mateusz MIEDZIŃSKI3M00:20:45 
127Mirosław Jerzy KOWALSKI58M00:20:45 
128Piotr Paweł WROCZYŃSKI5M00:20:46MLKS Agros Żary
129Łukasz Sylwester OLCZYK1M00:20:46 
130Seweryn KRAJEWSKI1M00:20:47 
131Maciej ONUCHOWSKI6M00:20:48 
132Jarosław OLBRYŚ5M00:20:48 
133Eryk KLIMEK6M00:20:48MLKS Agros Żary
134Michał SZCZEPANIAK5M00:20:48 
135Yevhen BOHATIKOV1M00:20:49 
136Mateusz MURIAS3M00:20:49 
137Mateusz KOWALCZUK1M00:20:50 
138Janusz BANASZEK1M00:20:50Żary Runners Team
139Hubert KOZIK55M00:20:50 
140Łukasz WOJAKOWSKI217M00:20:52 
141Robert WALCZAK1M00:20:53Naramowice Biegają
142Przemysław FLAGA2M00:20:55 
143Aleksander James JELSKI1M00:20:56 
144Marcin KOLDYKA1M00:20:56 
145Grzegorz MAZUREK5M00:20:56 
146Natalia BIELAK79F00:20:57MLKS Agros Żary
147Daniel PIOTROWICZ20M00:20:57 
148Bartosz GRĘBOWICZ39M00:20:59 
149Grzegorz Michał JÓZEFIAK83M00:21:01Żagańska Grupa Biegowa
150Krzysztof Kamil ŚWIDZIŃSKI2M00:21:01SULECHOWIANIE
151Norbert PATALAS1M00:21:02RLS
152Przemek KULBIDA8M00:21:02 
153Dariusz KOŁACZ8M00:21:02 
154Wojciech DOMARADZKI15M00:21:03 
155Szymon Piotr WITKOWSKI3M00:21:03 
156Marcin URSZULAK9M00:21:05 
157Paweł JACHIMOWSKI9M00:21:06 
158Kamil GIERULA59M00:21:06 
159Krzysztof KAMIŃSKI3M00:21:07 
160Sebastian WITOWSKI2M00:21:07 
161Ian GIGGS1M00:21:08Reading Roadrunners
162Martyna CIEŚLAK29F00:21:08 
163Grzegorz PIOTROWICZ191M00:21:09 
164Ireneusz MIGAS123M00:21:09 
165Grzegorz SATŁAWA15M00:21:10 
166Mateusz WARCHOŁ1M00:21:12 
167Grzegorz SZYMANEK2M00:21:12 
168Mateusz KAZIÓW1M00:21:12 
169Andy JAMES1M00:21:12parkrun World tourists
170Wojciech ZABŁOCKI51M00:21:12 
171Maciej BARTOSIŃSKI17M00:21:12 
172Bartek GRZEGORCZYK2M00:21:12 
173Dominik PRZYBYŁŁA93M00:21:13 
174Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:13Vege Runners
175Mateusz PLUTA27M00:21:13 
176Kacper MICHALCZENIA5M00:21:14 
177Agnieszka GÓRSKA32F00:21:15 
178Kamil CHUDZIK11M00:21:17 
179Sebastian LUDWINIAK25M00:21:18 
180Norbert MENCEL6M00:21:19 
181Paul SIDAWAY1M00:21:19Eastleigh RC
182Radosław BARTMAN2M00:21:20 
183Damian REZLERSKI2M00:21:21 
184Mirosław Józef KUPIEC3M00:21:22 
185Patryk GIERULA29M00:21:22 
186Przemysław MAŚLANKA7M00:21:23 
187Grzegorz LEŃ11M00:21:23 
188Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:25 
189Mateusz KOPEĆ4M00:21:25 
190Russ MOGRIDGE1M00:21:25Erme Valley Harriers
191Arkadiusz ADAMEK9M00:21:26 
192Konrad KOSSAKOWSKI14M00:21:26 
193William BOUGHTON1M00:21:26 
194Sawicz ROBERT1M00:21:27 
195Gaweł Krzysztof SUCHODOLSKI1M00:21:27 
196Mateusz BANIUK6M00:21:27Żagańska Grupa Biegowa
197Adrian JAWORSKI15M00:21:28 
198Filip DYKSZAK5M00:21:29 
199Paweł RESZCZYŃSKI14M00:21:29 
200Guy SURTEES1M00:21:30Wimbledon Windmilers
201Agnieszka JAWNIAK6F00:21:30MLKS Agros Żary
202Piotr ZABILSKI168M00:21:31 
203Gary CHANDLER1M00:21:31Springfield Striders RC
204Grzegorz TYCHOWSKI5M00:21:32 
205Łukasz SZYMAŃSKI1M00:21:33 
206Dawid REWAJ19M00:21:33MLKS Agros Żary
207Tomasz CIVIDINO4M00:21:34 
208Krzysztof SKAŁACKI103M00:21:34Żary Runners Team
209Oscar RAKOTOARISON2M00:21:38 
210Wojciech KUŹMIAK36M00:21:38 
211Agnieszka KIJAK1F00:21:38 
212Tomasz MATYSIAK157M00:21:39 
213Łukasz MIKOŁAJCZYK1M00:21:40 
214Anna SMITH-JAMES1F00:21:40Hedge End Running Club
215Przemysław BOSAK140M00:21:42KB Siła Żary
216Adam SPYRA6M00:21:42Żary Runners Team
217Adam PAWŁOW10M00:21:44MLKS Agros Żary
218Zbigniew KOSSAKOWSKI16M00:21:44 
219Greg WYROZUMSKI2M00:21:44 
220Garcjan JEDUT2M00:21:45 
221Remigiusz SZABLEWSKI5M00:21:45 
222Marcin CZAJKOWSKI1M00:21:45 
223Tomasz ZACHARCZUK1M00:21:45 
224Damian CHUDZIK1M00:21:45 
225Maksymilian ROMBALSKI9M00:21:45 
226Rajmund KONDRATOWICZ106M00:21:46 
227Sarah RENDELL1F00:21:47Alchester RC
228Marcin TOMASZEWICZ3M00:21:49 
229Piotr JASIŃSKI227M00:21:49 
230Piotr OLSZEWSKI25M00:21:51 
231Radosław ZAJĄC19M00:21:52 
232Mariusz M. TOWPIK4M00:21:53SULECHOWIANIE
233Radosław ZAJĄC1M00:21:53 
234Robert CZEPIŃSKI188M00:21:54 
235Marcin ZYCH9M00:21:56 
236Andrzej BERGMANN10M00:21:57 
237Daniel BREMNER1M00:21:58Headington RRC
238Joanna WOŹNIAK-CIEŚLAR21F00:21:58 
239Michał IRACKI2M00:21:59 
240Grzegorz KRZEMIŃSKI4M00:21:59 
241Stefan NOWAKOWSKI11M00:21:59 
242Łukasz ZAREMBA7M00:22:00 
243Henryk WARSZAWSKI2M00:22:00 
244Paweł KOZIEŁ29M00:22:04 
245Diana PSZENICZNA21F00:22:04 
246Łukasz CHMIELOWSKI4M00:22:05 
247Dominika REZLERSKA79F00:22:06 
248Przemysław JAMONT2M00:22:06 
249Jerzy NOWACKI87M00:22:06Żary Runners Team
250Wojciech MELSKI1M00:22:07 
251Kazimierz WÓJCIK3M00:22:09 
252Krzysztof LIS1M00:22:10 
253Wojciech GÓRNIEWICZ40M00:22:10 
254Jan SIWEK20M00:22:10MLKS Agros Żary
255Gracjan SZYMAŃSKI2M00:22:11 
256Sławomir NOWAKOWSKI12M00:22:11SFC Aspołeczni
257Richard BREAKSPEAR1M00:22:12GoodGym
258Mariusz STĘŻYCKI107M00:22:12 
259Katarzyna PASTWA1F00:22:12 
260Radosław RUDZIŃSKI2M00:22:12 
261Dariusz MICHALEWICZ6M00:22:14 
262Adrian FILIPEK5M00:22:14 
263Justyna MATUSZEK1F00:22:17 
264Kamil GROMNICKI1M00:22:18 
265Piotr KAMIŃSKI10M00:22:18 
266Rafał SZULC4M00:22:19 
267Mateusz ŚRÓBKA1M00:22:19 
268Łukasz FRĄTCZAK8M00:22:21 
269Witold WITKOWSKI7M00:22:22 
270Hubert MUTWIL20M00:22:22MLKS Agros Żary
271Miłosz STĘŻYCKI59M00:22:23 
272Anna DZIOPA-KAN10F00:22:23Żagańska Grupa Biegowa
273Kamila KRZEMIŃSKA-BIELAK154F00:22:24 
274Tomasz ANDRZEJEWSKI2M00:22:25 
275Adam MAZIAKOWSKI2M00:22:25 
276Rafał KURIATA2M00:22:25SULECHOWIANIE
277Jakub PAWINSKI1M00:22:25 
278Martin LADEMANN2M00:22:26SV Neptun 08 Finsterwalde
279Piotr GLOCK82M00:22:26MLKS Agros Żary
280Jacek KATOLICKI5M00:22:28 
281Paweł LEŚNIAK13M00:22:29 
282Krzysztof CHODKOWSKI1M00:22:29Żoli Runners
283Józef MAKOWICZ21M00:22:29 
284Paweł HIRSCH12M00:22:31 
285Paulina CZERSKA1F00:22:32 
286Jacek BANIUK8M00:22:32Żagańska Grupa Biegowa
287Mariusz CZEKAN112M00:22:33 
288Ian MILLS1M00:22:33Leipzig International School
289Mariusz CIEŚLAK1M00:22:33KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
290Zbigniew ZALESKI14M00:22:33 
291Kamila WŁODARCZYK1F00:22:34 
292Bohdan BEDNARCZYK53M00:22:34 
293Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:35100 Marathon Club Polska
294Iwona MATKOWSKA17F00:22:35 
295Dominik Wojciech MULARCZYK14M00:22:36 
296Krzysztof SWARYCZEWSKI5M00:22:37Żary MTB Team
297Mateusz JANOSZ19M00:22:38 
298Mariusz PATRZYLAS81M00:22:38Żary Runners Team
299Kenneth DAY1M00:22:40 
300Jennifer HOUGHTON1F00:22:40 
301Jacek STRABEL1M00:22:40KB INTREX Poznań
302Krzysztof OGÓREK4M00:22:40 
303Stanisław WITKOWSKI5M00:22:40 
304Łukasz RAUBO1M00:22:41 
305Andrzej NOWAK4M00:22:41 
306Kacper KOZIŃSKI3M00:22:42 
307Artur BANASZKIEWICZ14M00:22:42 
308Jakub MAJDAŃSKI1M00:22:45 
309Joanna SANIUK61F00:22:45 
310Mariusz RUDZIŃSKI25M00:22:45 
311Grzegorz SIWIASZCZYK41M00:22:47 
312Mariusz BIELAK42M00:22:47 
313Michał HASS1M00:22:48 
314Maciej ZABAWA29M00:22:49MLKS Agros Żary
315Ewelina NAWROCKA41F00:22:49 
316Krzysztof GRZEGORCZYK13M00:22:49 
317Tomek CIVIDINO4M00:22:49 
318Marcin OSZMIAŃCZUK3M00:22:50 
319Tomasz FALIŃSKI125M00:22:50Żary Runners Team
320Paweł HOROŻANIECKI13M00:22:50 
321Łukasz KOZYRA1M00:22:50 
322Marek KASZUBSKI42M00:22:51 
323Paweł RANISZEWSKI63M00:22:51 
324Norbert HIC4M00:22:52 
325Krystian WALUKIEWICZ8M00:22:53 
326Aleksandra OLEKSYK2F00:22:53 
327Graham FILMER1M00:22:53Poole AC
328Bartłomiej Józef SZYMCZAK63M00:22:53 
329Zdzisław PIHULAK1M00:22:54Żary MTB Team
330Anatol KAŁASZNIKOW2M00:22:55 
331Michał KULCZYCKI51M00:22:55 
332Patryk LEWON16M00:22:55 
333Geoff O'GRADY1M00:22:57Runnymede Runners
334Krzysztof BANDYK17M00:22:57 
335Piotr SUROWIEC111M00:22:57 
336Marcin MONDOROWICZ25M00:22:58Smashing Pąpkins
337Dariusz ZIELIŃSKI10M00:22:59 
338Szymon MRÓZEK7M00:23:00 
339Justyna Kamila KWIATKOWSKA2F00:23:00 
340Krzysztof KAWAŁKOWSKI1M00:23:01 
341Igor DZIADUL15M00:23:01 
342Melanie GOUTHRO2F00:23:02 
343Marcin GAŁYSA14M00:23:02 
344Mariusz JANOWICZ2M00:23:02 
345Mariusz JABŁOŃSKI2M00:23:03 
346Marek GIERC94M00:23:03 
347Kamila DUSZEŃKO4F00:23:03 
348Tomasz BASIŃSKI8M00:23:05 
349Marcin PINDRAL2M00:23:06 
350Paweł RYBAK3M00:23:07 
351Jacek MONDOROWICZ170M00:23:08 
352Bartłomiej Stanisław ZIELIŃSKI2M00:23:09 
353Tomasz BECELA20M00:23:10 
354Grzegorz WOJAK4M00:23:10 
355Jerzy MAŚLANKA26M00:23:11 
356Katarzyna MALINOWSKA NGUYEN41F00:23:11 
357Paweł KORDYLEWSKI19M00:23:12 
358Kazik CHMIELENKO1M00:23:12 
359Michalina POLAK11F00:23:12 
360Mariusz PEKSA55M00:23:12 
361Marek DOŁĘGA2M00:23:14 
362Grzegorz Tomasz KRYGIER26M00:23:14Żary Runners Team
363Sean BRISCOMB1M00:23:15 
364Kyle CUTHBERTSON1M00:23:16 
365Piotr BRELA1M00:23:16 
366Michal CIESLAK2M00:23:17 
367Jennifer MCBAIN1F00:23:18Alchester RC
368Janusz MAC1M00:23:18 
369Michał HOROŻANIECKI1M00:23:19 
370Grzegorz TARGOŃSKI2M00:23:19 
371Mateusz GAJDEMSKI3M00:23:20 
372Maciej WŁUDARSKI216M00:23:20 
373Marek SICIŃSKI2M00:23:21Żary Runners Team
374Daniel SHEEN1M00:23:21 
375Paweł ANDRZEJEWICZ56M00:23:21 
376Tomasz MAKOWSKI104M00:23:22 
377Jakub OGRODNICZAK1M00:23:24 
378Renata WOJTAŚ2F00:23:25 
379Igor DURSKI1M00:23:26 
380Anna SOKOŁOWSKA3F00:23:26 
381Bernard DZIADKIEWICZ28M00:23:27 
382Stanisław KĄDZIELA1M00:23:27 
383Natalia CZECH33F00:23:27 
384Wojciech STODOLSKI9M00:23:28 
385Rafał Przemysław WESOŁY1M00:23:28 
386Daniel PUDNER1M00:23:29Garden City Runners
387Ernest Piotr STANIAK2M00:23:30 
388Kamil KOC15M00:23:30 
389Rafał PALIŃSKI2M00:23:32 
390Piotr PIOTROWSKI4M00:23:32 
391Aleksandra MIEDZIŃSKA19F00:23:32 
392Grzegorz CHMIELEWSKI124M00:23:33 
393Pieter DE WAARD1M00:23:33 
394Mieczysław REMEZ102M00:23:34 
395Tomasz PÓŁTORAK5M00:23:34 
396Daniel CENDRY5M00:23:36 
397Gearoid LAVERY1M00:23:37RunThrough
398Aleksander SENDZIAK41M00:23:37 
399Piotr SARAMAKA1M00:23:37 
400Krzysztof NERGA1M00:23:39 
401Wojciech BULSKI152M00:23:39 
402Krzysztof STONOGA3M00:23:40 
403Paweł NIŻNIK1M00:23:41 
404Sylwia SIKORA18F00:23:41 
405Adam MONIAKOWSKI57M00:23:41 
406Marcin Paweł STAWICKI21M00:23:41 
407Szymon KRZEMIŃSKI45M00:23:42 
408Martyna CIEŚLAK10F00:23:42 
409Waldemar SOCZEK4M00:23:43 
410Anna SZEPCZYŃSKA24F00:23:43 
411Krystian JANOSZ65M00:23:44 
412Małgorzata MULARCZYK61F00:23:44 
413Marta WADEJSZA17F00:23:45 
414Dawid KUBIKOWSKI3M00:23:45 
415Michał PALIGA9M00:23:45MLKS Agros Żary
416Marcin SKIBIŃSKI42M00:23:46 
417Martyna BARDEL61F00:23:47MLKS Agros Żary
418Piotr BOGUWOLSKI1M00:23:47 
419Bartek KWAŚNIAK3M00:23:47 
420Dariusz Radosław KOPAŁA5M00:23:47 
421Damian Jarosław KUNACH1M00:23:48 
422Marek KEMPA17M00:23:49 
423Wojciech KULBIDA8M00:23:49 
424Wojciech DZIOK3M00:23:49 
425Kacper ŻYCHOWSKI30M00:23:49MLKS Agros Żary
426Krzysztof PERCHLICKI1M00:23:50 
427Mikołaj LEŃ9M00:23:50 
428Marek CZECH5M00:23:50 
429Michał HYBIŃSKI9M00:23:50 
430Anna CHOMONT-SENDZIAK285F00:23:51 
431Kinga DREWICZ9F00:23:51 
432Marcin CIEŚLIK26M00:23:52Klub Biegających Leśników
433Gustaw KRZYŚKÓW5M00:23:52 
434Sylwia Bożena BERNAT62F00:23:53 
435Mirosław MAŁEK20M00:23:54 
436Łukasz Jakub MIKOŚ1M00:23:54KB Siła Żary
437Stanisław KĄDZELA2M00:23:54 
438Judyta CZEPIŃSKA222F00:23:55 
439Michał GOŁĘBIEWSKI9M00:23:55 
440Mateusz RYBAK2M00:23:55 
441Kathryn BERRY1F00:23:55Wimbledon Windmilers
442Marcin MODRZEJEWSKI1M00:23:56 
443Bartłomiej STRZYGOCKI12M00:23:56 
444Paulina RÓŻEWICZ - KUŹMIAK54F00:23:56 
445Łukasz RUDAK6M00:23:56Żagańska Grupa Biegowa
446Krzysztof DUDZIEWICZ1M00:23:57 
447Adrian KONIECPOLSKI7M00:23:57 
448Harry T BRYANT1M00:23:57 
449Dawid CHMAL7M00:23:57 
450Adrianna WARDA8F00:23:57 
451Kamil BALWIERZ2M00:23:58 
452Marcin MĄDRYGAŁ11M00:23:59 
453Maciej OPALA1M00:24:00 
454Wojciech DZIĘDZIOŁA2M00:24:00 
455Tomasz GRETKIEREWICZ3M00:24:01 
456Paweł KAISER9M00:24:02 
457Marek MARKOWSKI16M00:24:02 
458Emil POLAŃSKI1M00:24:03Żary Runners Team
459Bolesłsw BRYJAK35M00:24:04 
460Marta WUJDA16F00:24:05 
461Filip RADZIMSKI1M00:24:05MLKS Agros Żary
462Dariusz LESZCZYŃSKI54M00:24:06 
463Łukasz FRĄTCZAK3M00:24:07 
464Bartłomiej POPIEL7M00:24:07Wyzwanie90.pl
465Jędrzej KRZYŻAŃSKI5M00:24:07 
466Marcin ZIELIŃSKI1M00:24:08 
467Michał SZCZOTKA54M00:24:08 
468Mateusz SALAMON20M00:24:08 
469Michał OSYCZKA1M00:24:10 
470Przemysław RZEŹNICZAK13M00:24:10 
471Paweł IZDEBSKI14M00:24:11 
472Aleksander PLATEK4M00:24:11 
473Mariusz ZIEBA2M00:24:11Żary MTB Team
474Klaudiusz KOZIOŁ1M00:24:11Żary Runners Team
475Łukasz CHMIELOWSKI1M00:24:12 
476Krzysztof POLAK13M00:24:12 
477Sophie MORGAN1F00:24:12Cambridge and Coleridge AC
478Maciej KŁUDKOWSKI14M00:24:13 
479Edyta STĘŻYCKA98F00:24:13 
480Marek DROBEK16M00:24:13 
481Mirosław WILKIN44M00:24:14 
482Edyta WRZESZCZ1F00:24:14 
483Paweł Michał TWARDY81M00:24:15 
484Stanisław SZTERMER4M00:24:15 
485Adam MISIEWICZ25M00:24:16 
486Mariusz TURSKI1M00:24:16 
487Andrzej PŁACHTA38M00:24:16 
488Krzysztof MAZUREK2M00:24:17 
489Mariusz BOGUWOLSKI1M00:24:17 
490Alice EDWARDS1F00:24:18BRJ Run and Tri
491Grzegorz KOWALSKI15M00:24:18 
492Tomasz Piotr SZAWARA1M00:24:20 
493Tomasz FLORYSZCZAK1M00:24:20 
494Robert MALEWICZ10M00:24:20 
495Robert KONIECZNY4M00:24:20 
496Chris GREEN1M00:24:21East London Runners
497Małgorzata CEGIELSKA92F00:24:22 
498Tomasz GRZEŚKOWIAK4M00:24:22 
499Błażej TUROŃ1M00:24:22Saint-Gobain SQUAD
500Paulina BANASZEK3F00:24:23