parkrun Zielona Góra odwołany

W przykrością informujemy że dwie najbliższe edycje parkrun Zielona Góra zostają odwołane. Z powodu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa postanowiliśmy nie spotykać się w soboty 14.03 oraz 21.03.

Prosimy o zrozumienie dla tej decyzji. O kolejnych edycjach będziemy informować w dalszym terminie.

-----------------------------------------------------------

We regret to inform you that the next two editions of the parkrun Zielona Góra are being canceled. Due to the threat of coronavirus spread, we decided not to meet on Saturdays, March 14 and March 21.

We will inform you about subsequent editions at a later date.

 

Wracamy na starą trasę / We are coming back to the old course

Wracamy na naszą pierwotną trasę w okolicach Hali Lekkoatletycznej MOSIR. Po odwołaniu zakazu wstępu do lasu możemy już wrócic do naszej dawnej lokalizacji. Zapraszamy wszystkich na bieganie po ścieżkach leśnych.

--------------

We return to our original route around the MOSIR Athletics Hall. After revoking the ban on access to the forest, we can now return to our former location. We invite everyone to run along forest paths.

https://drive.google.com/open?id=1fIBewYRnWXT4XldaQ9EtviMWei1SLCfr&usp=sharing

 

Nowa trasa

UWAGA UWAGA!! Nowa trasa. Dla wszystkich do których nie dotarła jeszcze ta informacja. Tymczasowo zmieniliśmy trasę:

https://www.parkrun.pl/zielonagora/trasa/

--------------

ATTENTION ATTENTION!! New Route. For everyone who has not yet received this information. We have temporarily changed the route:

https://www.parkrun.pl/zielonagora/trasa/

 

parkrun Zielona Góra #72 – 07.12.2019 – ODWOŁANY

UWAGA ‼️‼️‼️ Niestety z powodu całkowitego zakazu wstępu do lasów na terenie powiatu i miasta Zielona Góra jesteśmy zmuszeni odwołać sobotni parkrun Zielona Góra #72.
Jeśli macię ochotę to zapraszamy do odwiedzin w tę sobotę naszych najbliższych sąsiadów: parkrun Żary , parkrun Głogów, parkrun Gorzów Wielkopolski , parkrun Lubin
Z naszych informacji wynika, że zakaz może potrwać nawet trzy miesiące dlatego zaczynamy prace nad wyznaczeniem tymczasowej trasy zastępczej. Chętnie posłuchamy waszych propozycji. Pamiętajcie, że trasa powinna liczyć 5 km i musi znajdować się w miejscu które nie powoduje dużych utrudnień dla innych użytkowników ruchu. Wszelkie pomysły prosimy wysyłać na adres zielonagora@parkrun.com.
Robimy wszystko co w naszej mocy aby w kolejną sobotę, 14 grudnia, parkrun mógł się odbyć.
 
--------------------------------------------------
 
Unfortunately, due to a total ban on entering forests in the poviat and the city of Zielona Góra, we are forced to cancel the Saturday parkrun Zielona Góra # 72.
We are doing our best so that the next Saturday, December 14 parkrun could take place.
We know that some of our gests from UK may be visiting us to collect letter Z in the alphabet challenge but this weekend we recomand to visit one of our neighbor: parkrun Żary , parkrun Głogów , parkrun Gorzów Wielkopolski , parkrun Lubin
 

Jak nas znaleźć / How to find us

Dla gości z innych miast załączam link do mapy z opisem w jaki sposób najprościej do nas dojechać. Mam nadzieję, że to pomoże i w przyszłości nie będzie problemów z dotarciem na start naszego biegu.

--------------

For guests from other cities, I attach a link to the map with a description of the easiest way to reach us. I hope that it will help and in the future there will be no problems with getting to the start of our run.

https://drive.google.com/open?id=1fIBewYRnWXT4XldaQ9EtviMWei1SLCfr&usp=sharing

⇐ Nowsze wiadomości