Nowa trasa

UWAGA UWAGA!! Nowa trasa. Dla wszystkich do których nie dotarła jeszcze ta informacja. Tymczasowo zmieniliśmy trasę:

https://www.parkrun.pl/zielonagora/trasa/

--------------

ATTENTION ATTENTION!! New Route. For everyone who has not yet received this information. We have temporarily changed the route:

https://www.parkrun.pl/zielonagora/trasa/

 

parkrun Zielona Góra #72 – 07.12.2019 – ODWOŁANY

UWAGA ‼️‼️‼️ Niestety z powodu całkowitego zakazu wstępu do lasów na terenie powiatu i miasta Zielona Góra jesteśmy zmuszeni odwołać sobotni parkrun Zielona Góra #72.
Jeśli macię ochotę to zapraszamy do odwiedzin w tę sobotę naszych najbliższych sąsiadów: parkrun Żary , parkrun Głogów, parkrun Gorzów Wielkopolski , parkrun Lubin
Z naszych informacji wynika, że zakaz może potrwać nawet trzy miesiące dlatego zaczynamy prace nad wyznaczeniem tymczasowej trasy zastępczej. Chętnie posłuchamy waszych propozycji. Pamiętajcie, że trasa powinna liczyć 5 km i musi znajdować się w miejscu które nie powoduje dużych utrudnień dla innych użytkowników ruchu. Wszelkie pomysły prosimy wysyłać na adres zielonagora@parkrun.com.
Robimy wszystko co w naszej mocy aby w kolejną sobotę, 14 grudnia, parkrun mógł się odbyć.
 
--------------------------------------------------
 
Unfortunately, due to a total ban on entering forests in the poviat and the city of Zielona Góra, we are forced to cancel the Saturday parkrun Zielona Góra # 72.
We are doing our best so that the next Saturday, December 14 parkrun could take place.
We know that some of our gests from UK may be visiting us to collect letter Z in the alphabet challenge but this weekend we recomand to visit one of our neighbor: parkrun Żary , parkrun Głogów , parkrun Gorzów Wielkopolski , parkrun Lubin
 

Jak nas znaleźć / How to find us

Dla gości z innych miast załączam link do mapy z opisem w jaki sposób najprościej do nas dojechać. Mam nadzieję, że to pomoże i w przyszłości nie będzie problemów z dotarciem na start naszego biegu.

--------------

For guests from other cities, I attach a link to the map with a description of the easiest way to reach us. I hope that it will help and in the future there will be no problems with getting to the start of our run.

https://drive.google.com/open?id=1fIBewYRnWXT4XldaQ9EtviMWei1SLCfr&usp=sharing

 

PARKRUN w Drugi Dzień Świąt i Nowy Rok

Serdecznie zapraszamy wszystkich z Zielonej Góry i okolic na dwie specjalne edycje Parkrun Zielona Góra. Spotykamy się 26.12 oraz 01.01.2019 o godzinie 09:00.

To świetna okazja żeby wybrać się z rodziną i znajomymi na wspólny bieg, trucht lub spacer. Nie ma lepszego sposobu na spalenie kalorii oraz rozpoczęcie nowego roku.

Jeśli nie macie ochoty pobiegać zachęcany do zgłoszenia się do pomocy przy organizacji naszego biegu. Więcej informacji w zakładce "Wolontariusze".

Spotykamy się jak zawsze na polanie za halą tenisową MOSIR. Pamiętajcie o zabraniu swoich kodów uczestnika.

Do zobaczenia.

Starsze wiadomości ⇒
⇐ Nowsze wiadomości