parkrun Zielona Góra 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1James HAMILTON1M00:17:17Ballymena Runners AC
2Krzysztof BLACHA8M00:17:55Trasy-Biegowe.pl
3Jacek STADNIK3M00:17:58 
4Adam HOWLETT1M00:18:04 
5Filip BAJAN31M00:18:12 
6James Richard Alexander CLARKE1M00:18:30Ordnance Survey Runners
7Wojciech GRABIŃSKI1M00:18:35gRUNwald team Poznań
8Tomasz BOGUSZ1M00:18:36BIEGAJĄCA GDYNIA
9Simon NEWTON1M00:18:39Leeds City AC
10Dacjan RZEŹNIK51M00:18:46BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
11Paweł SZATKOWSKI1M00:18:55Harpagan Zielona Góra
12Paul WAIN1M00:18:57Ipswich JAFFA RC
13Łukasz KLAŚ1M00:18:59Nudne Piątki
14Mariusz HEBDZYŃSKI21M00:19:00BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
15Sławomir TARCZEWSKI3M00:19:12 
16Paweł Edward MACIEJEWSKI19M00:19:17 
17Radosław PSIUK4M00:19:23 
18Peter HAMILTON1M00:19:24 
19Hubert HAMPEL13M00:19:26 
20Stephen SHANKS1M00:19:28Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
21Radek MICHALCZAK8M00:19:30 
22Steve LANGLEY1M00:19:33East Coast Runners
23Marek Stanisław POWAŻNY1M00:19:34WKB Piast
24Robert WALCZAK2M00:19:39Cytadela by Night Team
25Marcin WASILEWSKI1M00:19:41BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
26John MATTHEWS1M00:19:4126.2 RRC
27Krzysztof KMIECIK15M00:19:42 
28Robert SKEDGELL1M00:19:52Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
29Andrew MALLOY1M00:19:52Bristol and West AC
30Giles DEVLIN1M00:20:00parkrun World tourists
31Paweł PRÜFER2M00:20:02 
32Roy REEDER1M00:20:02Stragglers
33Przemysław WANOWSKI8M00:20:03 
34Rafał MACIOS1M00:20:03 
35Allan COX1M00:20:05Clapham Chasers RC
36Damian TRUSZKOWSKI8M00:20:06 
37Matthew Daniel NELSON1M00:20:08 
38Adam SZCZEPAŃSKI2M00:20:21ALBATROSY
39Jakub KOCZOROWSKI1M00:20:24 
40Agnieszka STANIEWSKA1F00:20:27
41Marek CHOŁOTA1M00:20:30Biegowyswiat.pl
42Dawid KOTLAREK10M00:20:35Vege Runners
43Przemysław JAŚNIEWSKI3M00:20:40 
44Shane CHAPMAN1M00:20:42South Derbyshire Road Runners AC
45Todd HARDING1M00:20:42Rochford Running Club
46Wojtek KULAS6M00:20:43 
47Łukasz DŁUGOSZ1M00:20:43 
48Marcin JAWORSKI1M00:20:48 
49Bill HILL1M00:20:48Vegan Runners
50Scott MACSEPHNEY1M00:20:48Ipswich JAFFA RC
51Krzysztof PERCHLICKI29M00:20:52 
52Tomasz KUPCZYK2M00:20:53CIASTECZKOWY POTWÓR
53Marcin ROSAK3M00:20:59
54Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:00parkrun tourists Poznań
55James OWEN1M00:21:01 
56Amadeusz DANKOWSKII7M00:21:01 
57Paweł ŚLIWIŃSKI1M00:21:03
58Matthew MULCAHY1M00:21:04Caerleon RC
59Tymon OSTROUCH2M00:21:05 
60Jennifer MCBAIN1F00:21:05Alchester RC
61Marcin GAŁKOWSKI1M00:21:06 
62John PUNT1M00:21:06Striders of Croydon AC
63Tomasz ADAMSKI43M00:21:06 
64Brad HUGHES1M00:21:12 
65Dariusz Łukasz MILEWICZ6M00:21:12 
66Przemysław ŁUKASIEWICZ5M00:21:13 
67Bryan WINN1M00:21:14Parklands Jog and Run
68Jacek WALKOWIAK11M00:21:14BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
69Grzegorz HERMAN46M00:21:14 
70Radosław BARTMAN4M00:21:14 
71Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:19 
72Maciej SZYMAŃSKI1M00:21:20 
73Marek STYK3M00:21:21 
74Mateusz Antoni MATUSIAK3M00:21:21 
75Łukasz SOBCZYK1M00:21:22Kołobrzeg Biega
76Damian BAKER1M00:21:24Daventry AAC
77Sarah RENDELL1F00:21:25Alchester RC
78Krzysztof DUDEK1M00:21:25 
79Paweł MOTYL1M00:21:26 
80Nigel WALLS1M00:21:31Eye Community Runners
81Łukasz WIKIERSKI2M00:21:33Wielkopolscy Biegacze
82Grzegorz NAWLICKI7M00:21:35 
83Aleksander WOSTAL1M00:21:36 
84Ewelina MICHNOWICZ7F00:21:36 
85Mariusz GRACZYK3M00:21:36 
86Oliver WILLIAMS1M00:21:36Newcastle Frontrunners
87David HAMILTON1M00:21:38Ballymena Runners AC
88Marek KULCZYK9M00:21:38 
89Paweł BORKOWSKI13M00:21:39Raisio Sulma Sulechów
90Kamil WOŁOSEWICZ1M00:21:41 
91Kamil JERMAK2M00:21:42BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
92Mary SENIOR1F00:21:43Garscube Harriers
93Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:43Vege Runners
94Łukasz ŁOWEJKO8M00:21:44Harpagan Zielona Góra
95Joachim JAKUC2M00:21:45 
96Tomasz FIEDOROWICZ12M00:21:46BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
97Marcin JANKOWIAK3M00:21:47aleTEMPO
98Jonathan DICKINSON1M00:21:47 
99Paul CHAPMAN1M00:21:48Long Eaton RC
100Kamil MACIAS14M00:21:48 
101Philip KELLY1M00:21:48Steel City Striders RC
102Janusz BANIAK1M00:21:49 
103Gary BLACKBURN1M00:21:49Blackburn Road Runners
104Pete SCOLLS1M00:21:50Sweatshop Running Community
105Paweł CZAPLIŃSKI55M00:21:52 
106Wojciech KOŚCIESZA3M00:21:54 
107Wojciech CHOMA3M00:21:55Biegamyrazem.pl
108Agnieszka KIJAK1F00:21:55 
109Paul SIDAWAY1M00:21:57Eastleigh RC
110John NORRIS1M00:21:58Metros RC
111Carol BAKER1F00:21:59Eden Runners
112Norbert PATALAS5M00:22:00RLS
113Mariusz CIEŚLAK1M00:22:00KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
114Carl HASKELL1M00:22:00North Herts RRC
115Grzegorz GRYGIEL1M00:22:05 
116Vicki Yvonne CLARKE1F00:22:07Hardley Runners
117Karolina JURCZAK24F00:22:07Lucky Luki
118Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:09 
119Tadeusz Dariusz CYRAN8M00:22:10 
120Łukasz FORYSIAK4M00:22:11BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
121Marcin MODRZEJEWSKI1M00:22:11 
122Chris LEWINGTON1M00:22:13Maidenhead AC
123Howard BULL1M00:22:15St Albans Striders
124Neil MCBAIN1M00:22:18Metro Aberdeen RRC
125Matthew MICHAEL1M00:22:19 
126Bożena BORKOWSKA9F00:22:23Raisio Sulma Sulechów
127Bernard KOWALSKI1M00:22:23Polish Runners Club Ireland
128Piotr STOLARSKI1M00:22:29KB UE Poznań
129Dave R JOHNSON1M00:22:29Kings Heath Running Club
130Anna BAJSEROWICZ10F00:22:29 
131Tomasz CZARNECKI2M00:22:30 
132Christopher SMITH1M00:22:31Giffnock North AAC
133Arthur REEVES1M00:22:33Kings Heath Running Club
134Tomasz ZIEMIŃSKI1M00:22:34 
135Matt SIMSON1M00:22:35Rayleigh RAT Runners
136Patryk LEWON3M00:22:37 
137Martin LADEMANN1M00:22:38SV Neptun 08 Finsterwalde
138Jacek STRABEL1M00:22:38KB INTREX Poznań
139Małgorzata RATAJCZAK9F00:22:41 
140Bogdan SĄDEL3M00:22:42 
141James MASSEY1M00:22:44 
142Clive ALDERSON1M00:22:45Tri2O Triathlon Club
143Tracey BARNES1F00:22:46Eye Community Runners
144Christopher WEBBER1M00:22:46Tri2O Triathlon Club
145Ewa KROJCIG4F00:22:46 
146Jon MURGATROYD1M00:22:50Kingsway Runners
147Stephen DOUGHERTY1M00:22:51Chester Triathlon Club
148Douglas MASON1M00:22:51 
149Iain G HALL1M00:22:53North York Moors Athletic Club
150Michał HEBDZYŃSKI1M00:22:53 
151Anthony O'BRIEN1M00:22:57Sphinx AC
152Piotr BULACZ1M00:22:58Sudbury Joggers
153Frederick GRAHAM1M00:22:58Central Park Athletics
154Robert PIECHOTA1M00:22:59 
155Anthony HOWE1M00:23:00Abergele Harriers
156Katie COTTON1F00:23:00Long Eaton RC
157Iwona ZASADA38F00:23:02BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
158Brian DENNEHY1M00:23:02UK parkrun tourists
159Robert SOŁTOWSKI3M00:23:06Harpagan Zielona Góra
160Adrian FILIPEK8M00:23:07 
161Andy SHORT1M00:23:11Eye Community Runners
162Marcin KUBIAK2M00:23:11 
163Arkadiusz CADER19M00:23:12Harpagan Zielona Góra
164Dawid STENCEL2M00:23:13 
165Jason NOURSE1M00:23:13Stragglers
166Tomasz MICHNOWICZ1M00:23:14 
167Craig Preston WALKER1M00:23:14 
168Krzysztof HERNIK1M00:23:14Hernik Team
169Paul Joseph BRENNAN1M00:23:14Crook and District AC
170Kirstin FARQUHAR1F00:23:14Crook and District AC
171Łukasz RZĘSA2M00:23:15 
172Paul WHITMORE1M00:23:16Rayleigh RAT Runners
173Daniel ZABŁOCKI2M00:23:16 
174Tomasz STANISŁAWEK16M00:23:16 
175Wiesław LACROIX3M00:23:17 
176Karol ŻUKOWSKI3M00:23:19 
177Mark SMITH1M00:23:21Lowestoft Road Runners
178Jan ZIENKIEWICZ1M00:23:22 
179Bartek BOROWIEC6M00:23:23 
180Mhairi GERVAIS1F00:23:24Bellahouston Road Runners
181Rafał DERESZ5M00:23:25 
182Mateusz BUCZACKI3M00:23:26 
183Krzysztof JABŁOŃSKI12M00:23:27BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
184Sean MCAULIFFE1M00:23:28Rutland RC
185Alicja STARCZEWSKA PLUTA20F00:23:29 
186Leszek PUSZKIEL6M00:23:30 
187Aleksander TARNAWSKI1M00:23:31 
188Andrew ALLEN1M00:23:31John Lewis Partnership RC
189Marek CZAPLIŃSKI15M00:23:32 
190Tomasz RUSIŃSKI3M00:23:33 
191Monika ŁOWEJKO5F00:23:35Harpagan Zielona Góra
192Flo PARSONSON1F00:23:35 
193Tom ELCOCK1M00:23:36Hyde Park Harriers
194Michał WYSZOMIERSKI1M00:23:36 
195Irena NOWOROLNIK40F00:23:36 
196Andy RICHARDSON1M00:23:37GoodGym
197Adam NOWOROLNIK43M00:23:39 
198David PEACH1M00:23:42 
199Roland THOMAS1M00:23:42 
200Marek WITKOWSKI1M00:23:43Skończeni OCR Zielona Góra
201Christian Rees DAVIES1M00:23:44East Hull Harriers & AC
202Rose GLENDINNING1F00:23:44 
203Adam PEWNY7M00:23:45 
204Pippa CUMBERS1F00:23:45Sutton Runners
205Barbara JELENIEWSKA1F00:23:45 
206Mike BRISTOW1M00:23:46viewtube runners
207Bartosz SAWICKI1M00:23:46 
208Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:50100 Marathon Club Polska
209Jakub WALKOWIAK1M00:23:51Vege Runners
210Alister NICHOLL1M00:23:52Ackworth Road Runners
211Justin WETTERS1M00:23:52Buckingham & Stowe RC
212Sławomir MALIK5M00:23:53 
213Paweł KOKOT7M00:23:54Harpagan Zielona Góra
214Dorota NAWÓJ1F00:23:54 
215William BOUGHTON1M00:23:54 
216Guy MARSTON1M00:23:55Bournville Harriers
217Dean HOWARD1M00:23:55 
218Julia TRUSZKOWSKA5F00:23:55ALBATROSY
219Krzysztof PENO6M00:23:59 
220Phil NORTH1M00:24:00 
221Krzysztof Waldemar KOZLOWSKI1M00:24:01 
222Piotr BORKOWSKI1M00:24:02Raisio Sulma Sulechów
223Tomasz ULEWIŃSKI1M00:24:03 
224Chris DALTON1M00:24:04UK parkrun tourists
225Michal KOZIEŁ6M00:24:06 
226Daniel MULLIN1M00:24:08 
227George TOMS1M00:24:09 
228Gavin NICHOLLS1M00:24:12Hi-5 Runners
229Janusz MIROS8M00:24:13 
230Piotr KOWALSKI1M00:24:13 
231Krzysztof ŁOZICKI14M00:24:14 
232Artur CZERNIACHOWSKI3M00:24:14BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
233William ROXBY-CLARKE1M00:24:14Harwich Runners
234Frank MC LOUGHLIN1M00:24:15 
235Roman HEIMROT1M00:24:16Liga Superbohaterów
236Maciej WŁUDARSKI2M00:24:16 
237Marek HUMIŃSKI3M00:24:16CIASTECZKOWY POTWÓR
238Anita PERON1F00:24:17 
239Adam BRYSZEWSKI11M00:24:17 
240Nathan SUTTON1M00:24:19Hayes & Harlington Road Runners
241Artur Maciej GRZYWACZYK1M00:24:19 
242Damian NOWACKI2M00:24:19 
243Artur GLEŃ1M00:24:19 
244Rafał KOWALSKI6M00:24:23 
245Marcin PĘKSA7M00:24:24 
246Mariusz Olaf KOWALSKI2M00:24:25 
247Benon GLEŃ1M00:24:25 
248David DUTTON1M00:24:27Rochford Running Club
249Krzysztof RAZIK1M00:24:31 
250David TWISS1M00:24:33 
251Simon RITCHIE1M00:24:34Fitstuff
252Maciej WÓJCIK18M00:24:37 
253Emer LYNCH1F00:24:38Tralee parkrunners on Tour - TpoT
254Grzegorz KAMINSKI1M00:24:39 
255Dorota RATAJCZAK1F00:24:39 
256Sylwia SUŁKOWSKA1F00:24:39Harpagan Zielona Góra
257Marek SIKORA1M00:24:39 
258Sophie EVANS1F00:24:40CSSC Sports & Leisure
259Adrian JĘDRASIAK1M00:24:40 
260Paul MCVEY1M00:24:42 
261Oskar KWIATKOWSKI18M00:24:44 
262Amie GARDNER1F00:24:44Ackworth Road Runners
263Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:24:45 
264Jamie BARRY1M00:24:45 
265Dmytro VESELOVSKYI1M00:24:47 
266Dawid PĘKAŁA1M00:24:47 
267Piotr BOROWIECKI1M00:24:48 
268Radosław Andrzej RADZIK1M00:24:48 
269Grzegorz BAZYDŁO2M00:24:48 
270Ewelina JAKÓBCZYK1F00:24:49 
271Nigel CRONIN1M00:24:49Eye Community Runners
272Grzegorz WASIAK10M00:24:50 
273Nick CLARK1M00:24:51Reading Joggers
274Jacek WALKOWIAK2M00:24:51Biegampolodzi.pl
275Andrew HOWARTH1M00:24:52Stragglers
276Mark HARDING1M00:24:54Rochford Running Club
277Simon GRIGOR1M00:24:55New Balance Run Club London
278Marie MALLOY1F00:24:55Ashton Court parkrunners
279Tomasz TUROWSKI1M00:24:57 
280Gabriela KOZINOGA4F00:24:57Harpagan Zielona Góra
281Mariusz KWAŚNIEWSKI13M00:24:58 
282Martin DAVIES1M00:24:59UK parkrun tourists
283Iwona BLACHA7F00:25:02Trasy-Biegowe.pl
284Sebastian KISZKA1M00:25:02 
285Arkadiusz Piotr PACANOWSKI2M00:25:04 
286Mateusz KOZINA1M00:25:04 
287Mariusz STOLARZ1M00:25:04Wierzbicki Running Project
288Richard HARRIS1M00:25:05 
289Sue DUCKWORTH1F00:25:05 
290Helen Patricia RUTTER1F00:25:06Yorkshire Wolds Runners
291Natalia RYBKA1F00:25:07 
292Sanket ARAKH5M00:25:08 
293Łukasz Sebastian OLEKSA1M00:25:11 
294Matt MANDELBAUM1M00:25:11Winchester Fit Club RC
295Izabela KUCHTA14F00:25:12
296Kacper LEŚNY1M00:25:13Rozbiegane Działdowo
297Trevor BINCH1M00:25:14 
298Tommy DICKSON1M00:25:14Horsforth Harriers
299Małgorzata ZABŁOCKA3F00:25:17 
300Clive BAILEY1M00:25:17Rochford Running Club
301Zenon OSAJCA7M00:25:17 
302Jakub PADJASEK1M00:25:18 
303Hanka MICHAŁOWSKA2F00:25:18 
304Annicea MADINE1F00:25:19 
305Duncan SCOBLE1M00:25:19Stragglers
306Bryan BRADWELL1M00:25:22Totley AC
307Harriet NORTH1F00:25:24 
308Zbigniew ZDROJKOWSKI14M00:25:25 
309Mariusz MATUSIAK13M00:25:26 
310Przemysław PIEJKA3M00:25:27 
311Kathryn LITTLE1F00:25:29 
312Nicola SCOTT1F00:25:29Astley & Tyldesley Road Runners
313Jackie ROBINSON1F00:25:32Tiptree Road Runners
314Stephen LANCASTER1M00:25:32 
315Catherine WARREN1F00:25:32Ackworth Road Runners
316Keith CONKERTON1M00:25:34East Hull Harriers & AC
317Daniel BARTOSZEWSKI1M00:25:36 
318Krzysztof Przemysław GONTAREWICZ4M00:25:39 
319Aldona TRZEBIATOWSKA1F00:25:41 
320Katarina COMPTON1F00:25:42UK Mudd Queens
321Carol FOWLES1F00:25:44Whitchurch Whippets
322Karolina FRĄCKOWIAK1F00:25:45Naramowice Biegają
323Jenny KAY1F00:25:46St Helen's Runners
324Alexander O'BRIEN1M00:25:47Sphinx AC
325Mariusz Tadeusz TRZMIELEWSKI1M00:25:47 
326Katarzyna Helena KRZESIŃSKA1F00:25:47 
327Krzysztof PIEŃKOWSKI22M00:25:48 
328Joshua PULLEN1M00:25:48 
329Andrew WEBBER1M00:25:49Tri2O Triathlon Club
330Rasmi NANDA1M00:25:50Chiltern Harriers AC
331Stuart BARTON1M00:25:52East London Runners
332Mateusz GASIOR5M00:25:53 
333Agnieszka NIEWIADOMSKA1F00:25:53 
334Krzysztof DANIELAK1M00:25:53 
335Victoria O'BRIEN1F00:25:55Sphinx AC
336Ian BATES1M00:25:55 
337Dave LOWE1M00:25:55Chorlton Runners
338Marcin SOKALSKI13M00:25:56 
339Robert BIELECKI1M00:25:57 
340Kamil BIELECKI1M00:25:57 
341Paweł BOHAREWICZ11M00:25:59BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
342Arur ZUREK4M00:25:59 
343Louise BEASLEY1F00:26:02Redditch STARS
344Bartłomiej Mateusz SZULIK4M00:26:03 
345Katarzyna WIETECHA2F00:26:05 
346Michał PŁÓCIENNIK6M00:26:06 
347Adam KUŹMA1M00:26:08 
348Maciej JARECKI1M00:26:08Bieg o Puchar Dziekana OIRP
349Wendy STOKES1F00:26:09Stragglers
350David BOLTON1M00:26:09 
351John WHEATLEY1M00:26:09Colchester Harriers AC
352Lydia SIMMONS1F00:26:10Saint Edmund Pacers
353Paulina JABŁOŃSKA2F00:26:10 
354Grzegorz WALASEK3M00:26:11BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
355Michał MICHALCZYK7M00:26:12 
356Anna LECIEJEWSKA3F00:26:12 
357Steve DYE1M00:26:13 
358Wojtek KUDŁA1M00:26:13 
359Simon RICHARDS1M00:26:15 
360Arkadiusz CZERWIŃSKI2M00:26:15 
361Arek SOWA1M00:26:16 
362Philip LAWRENCE1M00:26:16 
363Dan PIERSE1M00:26:18Tralee parkrunners on Tour - TpoT
364Mark ECCLESTON1M00:26:20Tailenders
365Rob PAGE1M00:26:21Ipswich JAFFA RC
366Katarzyna Anna JARCZYŃSKA8F00:26:21 
367Rachael HAMBLYN1F00:26:22Ipswich JAFFA RC
368Jacek GALANTY4M00:26:23 
369Aleksandra CZYŻ2F00:26:24Vege Runners
370Monika JABŁOŃSKA4F00:26:24 
371Oli ADAMS1M00:26:25 
372Carole MILLS1F00:26:25Burgess Hill Runners
373Katarzyna MALIK1F00:26:27 
374Andrew Robert HARROLD1M00:26:27UK parkrun tourists
375Marcin MASŁOWSKI1M00:26:27 
376Łukasz PAWICKI6M00:26:28 
377Hayley DUCKWORTH1F00:26:28Blackburn Road Runners
378Roman OLSZAŃSKI4M00:26:28 
379Mariusz M. TOWPIK1M00:26:31SULECHOWIANIE
380Monika STANISŁAWCZYK1F00:26:31 
381Piotr STEPNIAK1M00:26:31 
382Małgorzata MALICKA8F00:26:33BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
383Sandy PHILLIPS1F00:26:34Ipswich JAFFA RC
384Emma ATTWOOD1F00:26:35 
385Heather BOURNE1F00:26:36 
386Damian BERENDA1M00:26:36 
387Kerry SURKITT1F00:26:36KJ Running Buddies
388Agnieszka SMYCZYŃSKA40F00:26:36 
389Lizzy ADAM1F00:26:37 
390Stacey MARSTON1F00:26:42Bournville Harriers
391Ian ROBERTS1M00:26:45Team Isabella Running Club
392Michał JANECKI2M00:26:45 
393Halina BARTKIEWICZ11F00:26:46 
394Michał EGLER1M00:26:47Maratończyk Poznań
395Przemysław Adam PASZKIEWICZ6M00:26:49Santander Consumer Bank
396Aldona GARDZIEJCZYK52F00:26:49 
397Simon WOOD1M00:26:50Southville Running Club
398Sylwia HADZICKA1F00:26:50 
399Karila FAULKNER1F00:26:51Wimborne AC
400Richard HOBSON1M00:26:52SSE Running Club
401Katie MEREDITH1F00:26:53Chorlton Runners
402Kirstan BRADLEY1F00:26:55Lonely Goat RC
403Beata BOCZAR7F00:26:57 
404Geoff MARSHALL1M00:26:57 
405Agnieszka JAŚNIEWSKA10F00:26:57 
406Wojciech PIWOWARCZYK12M00:26:59 
407Cath HUNT1F00:26:59Werrington Joggers
408Magdalena JAKUBIAK7F00:27:00 
409Louise NEAL-HOPES1F00:27:00Southville Running Club
410David Ashley CRACKNELL1M00:27:01East Hull Harriers & AC
411Steve MILNE1M00:27:02Hyde Park Harriers
412Beata BIELAWSKA-STOPEŃ1F00:27:02 
413Adam Wiktor SIEDLECKI2M00:27:04 
414Isla THRELFALL1F00:27:05Ware Joggers
415Daniel POPA1M00:27:06Selby Striders
416Judith WEBSTER-SANDERS1F00:27:06Ivanhoe Runners
417Sharon THRELFALL1F00:27:06Ware Joggers
418Paweł Wojciech PALUCHOWSKI1M00:27:07Piwny Klub
419Piotr WOLANIN2M00:27:09 
420Adam RADZIMIRSKI1M00:27:09Deloitte Adventure Team
421Ronan O'FLAHERTY1M00:27:10Dub Runners of Belfast
422Rafał ZABŁOCKI1M00:27:10 
423Anna KNIOTEK1F00:27:10 
424Marcin Paweł STAWICKI1M00:27:11 
425Matthew FROST1M00:27:13 
426Elżbieta ROSOŁEK8F00:27:13 
427Arkadiusz ŁOCHOWSKI2M00:27:13 
428Tosiaczek Wercia KUCHARSKA1F00:27:14 
429Bartosz ROMANOWICZ1M00:27:14 
430Paul SATCHELL1M00:27:15parkrun World tourists
431Anita DOMARADZKA1F00:27:15 
432Steve HAYTON1M00:27:16 
433Rebecca DENNIS1F00:27:17Tetbury Dolphins Running Club
434Jarosław HAŁAJEWSKI3M00:27:19 
435Wiktoria PRZYWARTA16F00:27:19 
436Douglas FORRESTER1M00:27:20CSSC Sports & Leisure
437Mikołaj WRÓBEL8M00:27:20 
438Wojciech Marek ŁOPUCH5M00:27:22 
439Sergey ALESHIN1M00:27:22 
440Bartosz KUCHARSKI1M00:27:23 
441Andrzej URBANIAK60M00:27:24 
442Mariusz ZALEWSKI1M00:27:24 
443Amy FARRINGTON1F00:27:24 
444Debbie AIREY1F00:27:26Stanbridge Fliers
445Vanya RITCHIE1F00:27:26Poole AC
446Tomasz DYCHA2M00:27:26 
447Dawn SKETCHLEY1F00:27:27Ackworth Road Runners
448Tomek DANCEWICZ1M00:27:27 
449David RITCHIE1M00:27:27Poole AC
450Hanna KULCZYK2F00:27:28 
451Dariusz MĄKOWSKI2M00:27:28BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
452Avril SQUIRE1F00:27:30Thetford AC
453Barbara ANTOSZEWSKA7F00:27:30 
454Jane HAILE1F00:27:30Crystal Palace Fun Runners
455Irmina ŁACHACZ1F00:27:31 
456Przemyslaw ŚWIRKO3M00:27:32BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
457Ian SCOTT1M00:27:32 
458Jonathan BOUCARD1M00:27:32Harwell Harriers
459Piotr PIDŁYPCZAK2M00:27:33 
460Kathryn DALLY1F00:27:33Eynsham Road Runners
461Claire BISSETT1F00:27:34Flyers Southend
462Michelle MASSEY1F00:27:35Chase Harriers
463Anna Maria PŁACHTA2F00:27:35 
464Alastair MCTEER1M00:27:35Central Park Athletics
465Carolyn SNEDDEN1F00:27:35 
466Phil BRADLEY1M00:27:37 
467Amanda DUNN1F00:27:37Hadleigh Hares AC
468Simon REYNOLDS1M00:27:39South Derbyshire Road Runners AC
469Jarosław MASINA10M00:27:40 
470Kirsten MCTEER1F00:27:43Central Park Athletics
471Magdalena Weronika ADAMSKA52F00:27:47 
472Sam FOSTER1M00:27:48Horsforth Harriers
473David MILTON1M00:27:49parkrun World tourists
474Mariusz KĄKOL1M00:27:49 
475Beata BAGROWSKA22F00:27:49 
476Kamila KOZIOŁKOWSKA3F00:27:49 
477Emily POTTER1F00:27:50 
478Michał DANIELAK1M00:27:51 
479John AIREY1M00:27:51Eye Community Runners
480Tim NEAL-HOPES1M00:27:53Southville Running Club
481Joanna NIDZIŃSKA7F00:27:54 
482Irvine MARR1M00:27:54Ipswich JAFFA RC
483Liberty NEAL-HOPES1F00:27:55 
484Camilla HAWKINS1F00:27:55 
485Hanna DANAK1F00:27:55 
486Marcin Piotr KRUK4M00:27:55 
487Fiona CRITCHLEY1F00:27:57East London Runners
488Gary PARR1M00:27:57Eye Community Runners
489Katarzyna MACIAS1F00:28:01 
490Anna SAPEŃKO1F00:28:02 
491Jan MCCABE1F00:28:04White Horse Harriers AC
492Olga DAWIDOWICZ1F00:28:05 
493Jowita Anna KOCHANIAK1F00:28:06Vegan Runners
494Barry SHERWOOD1M00:28:07Start2Jog
495Norbert BOWTRUKIEWICZ1M00:28:07 
496Paul Raymond GANDY1M00:28:08Meltham AC
497Sławomir PADJASEK1M00:28:09 
498Alex REVENS1M00:28:10Metros RC
499Anna Agnieszka MIELNICKA1F00:28:10BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
500Maciej PIEŃKOWSKI2M00:28:10