parkrun Zielona Góra 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1James HAMILTON1M00:17:17Ballymena Runners AC
2Krzysztof BLACHA8M00:17:55Trasy-Biegowe.pl
3Jacek STADNIK3M00:17:58 
4Adam HOWLETT1M00:18:04 
5Filip BAJAN29M00:18:12 
6James Richard Alexander CLARKE1M00:18:30Ordnance Survey Runners
7Wojciech GRABIŃSKI1M00:18:35gRUNwald team Poznań
8Tomasz BOGUSZ1M00:18:36BIEGAJĄCA GDYNIA
9Dacjan RZEŹNIK44M00:18:46BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
10Paweł SZATKOWSKI1M00:18:55Harpagan Zielona Góra
11Paul WAIN1M00:18:57Ipswich JAFFA RC
12Łukasz KLAŚ1M00:18:59Nudne Piątki
13Mariusz HEBDZYŃSKI19M00:19:00BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
14Sławomir TARCZEWSKI3M00:19:12 
15Paweł Edward MACIEJEWSKI18M00:19:17 
16Radosław PSIUK3M00:19:23 
17Peter HAMILTON1M00:19:24 
18Hubert HAMPEL11M00:19:26 
19Stephen SHANKS1M00:19:28Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
20Radek MICHALCZAK8M00:19:30 
21Steve LANGLEY1M00:19:33East Coast Runners
22Marek Stanisław POWAŻNY1M00:19:34WKB Piast
23Robert WALCZAK2M00:19:39Naramowice Biegają
24Marcin WASILEWSKI1M00:19:41BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
25John MATTHEWS1M00:19:4126.2 RRC
26Krzysztof KMIECIK15M00:19:42 
27Andrew MALLOY1M00:19:52Bristol and West AC
28Robert SKEDGELL1M00:19:52Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
29Giles DEVLIN1M00:20:00parkrun World tourists
30Roy REEDER1M00:20:02Stragglers
31Paweł PRÜFER2M00:20:02 
32Rafał MACIOS1M00:20:03 
33Allan COX1M00:20:05Clapham Chasers RC
34Damian TRUSZKOWSKI8M00:20:06 
35Matthew Daniel NELSON1M00:20:08 
36Adam SZCZEPAŃSKI2M00:20:21ALBATROSY
37Jakub KOCZOROWSKI1M00:20:24 
38Marek CHOŁOTA1M00:20:30Biegowyswiat.pl
39Dawid KOTLAREK8M00:20:35Vege Runners
40Przemysław WANOWSKI6M00:20:36 
41Przemysław JAŚNIEWSKI3M00:20:40 
42Shane CHAPMAN1M00:20:42South Derbyshire Road Runners AC
43Todd HARDING1M00:20:42Rochford Running Club
44Łukasz DŁUGOSZ1M00:20:43 
45Wojtek KULAS6M00:20:43 
46Marcin JAWORSKI1M00:20:48 
47Bill HILL1M00:20:48Vegan Runners
48Scott MACSEPHNEY1M00:20:48Ipswich JAFFA RC
49Krzysztof PERCHLICKI27M00:20:52 
50Tomasz KUPCZYK2M00:20:53CIASTECZKOWY POTWÓR
51Marcin ROSAK3M00:20:59
52Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:00parkrun tourists Poznań
53Amadeusz DANKOWSKII5M00:21:01 
54James OWEN1M00:21:01 
55Paweł ŚLIWIŃSKI1M00:21:03
56Matthew MULCAHY1M00:21:04Caerleon RC
57Tymon OSTROUCH2M00:21:05 
58Jennifer MCBAIN1F00:21:05Alchester RC
59John PUNT1M00:21:06Striders of Croydon AC
60Tomasz ADAMSKI38M00:21:06 
61Marcin GAŁKOWSKI1M00:21:06 
62Dariusz Łukasz MILEWICZ5M00:21:12 
63Brad HUGHES1M00:21:12 
64Przemysław ŁUKASIEWICZ5M00:21:13 
65Jacek WALKOWIAK9M00:21:14BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
66Grzegorz HERMAN45M00:21:14 
67Radosław BARTMAN4M00:21:14 
68Bryan WINN1M00:21:14Parklands Jog and Run
69Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:19 
70Maciej SZYMAŃSKI1M00:21:20 
71Mateusz Antoni MATUSIAK3M00:21:21 
72Marek STYK3M00:21:21 
73Damian BAKER1M00:21:24Daventry AAC
74Sarah RENDELL1F00:21:25Alchester RC
75Paweł MOTYL1M00:21:26 
76Nigel WALLS1M00:21:31Eye Community Runners
77Łukasz WIKIERSKI2M00:21:33Wielkopolscy Biegacze
78Grzegorz NAWLICKI7M00:21:35 
79Mariusz GRACZYK2M00:21:36 
80Oliver WILLIAMS1M00:21:36Newcastle Frontrunners
81Aleksander WOSTAL1M00:21:36 
82Ewelina MICHNOWICZ7F00:21:36 
83David HAMILTON1M00:21:38Ballymena Runners AC
84Marek KULCZYK9M00:21:38 
85Paweł BORKOWSKI13M00:21:39Raisio Sulma Sulechów
86Kamil JERMAK2M00:21:42BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
87Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:43Vege Runners
88Mary SENIOR1F00:21:43Garscube Harriers
89Łukasz ŁOWEJKO6M00:21:44Harpagan Zielona Góra
90Joachim JAKUC2M00:21:45 
91Tomasz FIEDOROWICZ10M00:21:46BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
92Jonathan DICKINSON1M00:21:47 
93Marcin JANKOWIAK3M00:21:47aleTEMPO
94Kamil MACIAS14M00:21:48 
95Philip KELLY1M00:21:48Steel City Striders RC
96Paul CHAPMAN1M00:21:48Long Eaton RC
97Janusz BANIAK1M00:21:49 
98Gary BLACKBURN1M00:21:49Blackburn Road Runners
99Pete SCOLLS1M00:21:50Sweatshop Running Community
100Paweł CZAPLIŃSKI55M00:21:52 
101Wojciech KOŚCIESZA3M00:21:54 
102Wojciech CHOMA3M00:21:55Biegamyrazem.pl
103Agnieszka KIJAK1F00:21:55 
104Paul SIDAWAY1M00:21:57Eastleigh RC
105John NORRIS1M00:21:58Metros RC
106Carol BAKER1F00:21:59Eden Runners
107Mariusz CIEŚLAK1M00:22:00KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
108Carl HASKELL1M00:22:00North Herts RRC
109Norbert PATALAS5M00:22:00RLS
110Grzegorz GRYGIEL1M00:22:05 
111Vicki Yvonne CLARKE1F00:22:07Hardley Runners
112Karolina JURCZAK21F00:22:07Lucky Luki
113Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:09 
114Tadeusz Dariusz CYRAN7M00:22:10 
115Marcin MODRZEJEWSKI1M00:22:11 
116Łukasz FORYSIAK4M00:22:11BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
117Chris LEWINGTON1M00:22:13Maidenhead AC
118Howard BULL1M00:22:15St Albans Striders
119Neil MCBAIN1M00:22:18Metro Aberdeen RRC
120Matthew MICHAEL1M00:22:19 
121Bożena BORKOWSKA9F00:22:23Raisio Sulma Sulechów
122Bernard KOWALSKI1M00:22:23Polish Runners Club Ireland
123Piotr STOLARSKI1M00:22:29KB UE Poznań
124Dave R JOHNSON1M00:22:29Kings Heath Running Club
125Anna BAJSEROWICZ9F00:22:29 
126Tomasz CZARNECKI2M00:22:30 
127Christopher SMITH1M00:22:31Giffnock North AAC
128Arthur REEVES1M00:22:33Kings Heath Running Club
129Tomasz ZIEMIŃSKI1M00:22:34 
130Matt SIMSON1M00:22:35Rayleigh RAT Runners
131Patryk LEWON3M00:22:37 
132Martin LADEMANN1M00:22:38SV Neptun 08 Finsterwalde
133Jacek STRABEL1M00:22:38KB INTREX Poznań
134Małgorzata RATAJCZAK9F00:22:41 
135Bogdan SĄDEL3M00:22:42 
136James MASSEY1M00:22:44 
137Clive ALDERSON1M00:22:45Tri2O Triathlon Club
138Christopher WEBBER1M00:22:46Tri2O Triathlon Club
139Ewa KROJCIG4F00:22:46 
140Tracey BARNES1F00:22:46Eye Community Runners
141Jon MURGATROYD1M00:22:50Kingsway Runners
142Douglas MASON1M00:22:51 
143Stephen DOUGHERTY1M00:22:51Chester Triathlon Club
144Iain G HALL1M00:22:53North York Moors Athletic Club
145Anthony O'BRIEN1M00:22:57Sphinx AC
146Frederick GRAHAM1M00:22:58Central Park Athletics
147Robert PIECHOTA1M00:22:59 
148Katie COTTON1F00:23:00Long Eaton RC
149Anthony HOWE1M00:23:00Abergele Harriers
150Brian DENNEHY1M00:23:02UK parkrun tourists
151Andy SHORT1M00:23:11Eye Community Runners
152Arkadiusz CADER14M00:23:12Harpagan Zielona Góra
153Jason NOURSE1M00:23:13Stragglers
154Dawid STENCEL2M00:23:13 
155Paul Joseph BRENNAN1M00:23:14Crook and District AC
156Kirstin FARQUHAR1F00:23:14Crook and District AC
157Tomasz MICHNOWICZ1M00:23:14 
158Craig Preston WALKER1M00:23:14 
159Łukasz RZĘSA2M00:23:15 
160Daniel ZABŁOCKI2M00:23:16 
161Tomasz STANISŁAWEK16M00:23:16 
162Paul WHITMORE1M00:23:16Rayleigh RAT Runners
163Wiesław LACROIX3M00:23:17 
164Karol ŻUKOWSKI3M00:23:19 
165Mark SMITH1M00:23:21Lowestoft Road Runners
166Bartek BOROWIEC6M00:23:23 
167Mhairi GERVAIS1F00:23:24Bellahouston Road Runners
168Rafał DERESZ5M00:23:25 
169Mateusz BUCZACKI3M00:23:26 
170Krzysztof JABŁOŃSKI7M00:23:27BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
171Adrian FILIPEK7M00:23:28 
172Sean MCAULIFFE1M00:23:28Rutland RC
173Alicja STARCZEWSKA PLUTA19F00:23:29 
174Iwona ZASADA33F00:23:31BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
175Andrew ALLEN1M00:23:31John Lewis Partnership RC
176Aleksander TARNAWSKI1M00:23:31 
177Marek CZAPLIŃSKI15M00:23:32 
178Tomasz RUSIŃSKI3M00:23:33 
179Monika ŁOWEJKO3F00:23:35Harpagan Zielona Góra
180Flo PARSONSON1F00:23:35 
181Tom ELCOCK1M00:23:36Hyde Park Harriers
182Michał WYSZOMIERSKI1M00:23:36 
183Andy RICHARDSON1M00:23:37GoodGym
184Adam NOWOROLNIK39M00:23:39 
185Roland THOMAS1M00:23:42 
186Marek WITKOWSKI1M00:23:43Skończeni OCR Zielona Góra
187Rose GLENDINNING1F00:23:44 
188Christian Rees DAVIES1M00:23:44East Hull Harriers & AC
189Pippa CUMBERS1F00:23:45Sutton Runners
190Barbara JELENIEWSKA1F00:23:45 
191Bartosz SAWICKI1M00:23:46 
192Mike BRISTOW1M00:23:46viewtube runners
193Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:50100 Marathon Club Polska
194Jakub WALKOWIAK1M00:23:51Vege Runners
195Justin WETTERS1M00:23:52Buckingham & Stowe RC
196Sławomir MALIK5M00:23:53 
197Dorota NAWÓJ1F00:23:54 
198William BOUGHTON1M00:23:54 
199Paweł KOKOT6M00:23:54Harpagan Zielona Góra
200Guy MARSTON1M00:23:55Bournville Harriers
201Julia TRUSZKOWSKA5F00:23:55ALBATROSY
202Robert SOŁTOWSKI2M00:23:55Harpagan Zielona Góra
203Adam PEWNY4M00:23:56 
204Krzysztof PENO6M00:23:59 
205Leszek PUSZKIEL2M00:23:59 
206Phil NORTH1M00:24:00 
207Piotr BORKOWSKI1M00:24:02Raisio Sulma Sulechów
208Tomasz ULEWIŃSKI1M00:24:03 
209Chris DALTON1M00:24:04UK parkrun tourists
210Daniel MULLIN1M00:24:08 
211George TOMS1M00:24:09 
212Gavin NICHOLLS1M00:24:12Hi-5 Runners
213Piotr KOWALSKI1M00:24:13 
214Janusz MIROS8M00:24:13 
215Irena NOWOROLNIK36F00:24:13 
216William ROXBY-CLARKE1M00:24:14Harwich Runners
217Krzysztof ŁOZICKI13M00:24:14 
218Artur CZERNIACHOWSKI3M00:24:14BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
219Marek HUMIŃSKI2M00:24:16CIASTECZKOWY POTWÓR
220Roman HEIMROT1M00:24:16Liga Superbohaterów
221Maciej WŁUDARSKI2M00:24:16 
222Adam BRYSZEWSKI11M00:24:17 
223Damian NOWACKI2M00:24:19 
224Nathan SUTTON1M00:24:19Hayes & Harlington Road Runners
225Artur Maciej GRZYWACZYK1M00:24:19 
226Rafał KOWALSKI6M00:24:23 
227Marcin PĘKSA7M00:24:24 
228Mariusz Olaf KOWALSKI2M00:24:25 
229David DUTTON1M00:24:27Rochford Running Club
230Krzysztof RAZIK1M00:24:31 
231David TWISS1M00:24:33 
232Simon RITCHIE1M00:24:34Fitstuff
233Maciej WÓJCIK18M00:24:37 
234Emer LYNCH1F00:24:38Tralee parkrunners on Tour - TpoT
235Sylwia SUŁKOWSKA1F00:24:39Harpagan Zielona Góra
236Marek SIKORA1M00:24:39 
237Grzegorz KAMINSKI1M00:24:39 
238Dorota RATAJCZAK1F00:24:39 
239Sophie EVANS1F00:24:40CSSC Sports & Leisure
240Adrian JĘDRASIAK1M00:24:40 
241Paul MCVEY1M00:24:42 
242Oskar KWIATKOWSKI13M00:24:44 
243Jamie BARRY1M00:24:45 
244Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:24:45 
245Dawid PĘKAŁA1M00:24:47 
246Dmytro VESELOVSKYI1M00:24:47 
247Piotr BOROWIECKI1M00:24:48 
248Radosław Andrzej RADZIK1M00:24:48 
249Grzegorz BAZYDŁO2M00:24:48 
250Ewelina JAKÓBCZYK1F00:24:49 
251Nigel CRONIN1M00:24:49Eye Community Runners
252Grzegorz WASIAK7M00:24:50 
253Jacek WALKOWIAK2M00:24:51Biegampolodzi.pl
254Nick CLARK1M00:24:51Reading Joggers
255Andrew HOWARTH1M00:24:52Stragglers
256Mark HARDING1M00:24:54Rochford Running Club
257Marie MALLOY1F00:24:55Ashton Court parkrunners
258Simon GRIGOR1M00:24:55New Balance Run Club London
259Tomasz TUROWSKI1M00:24:57 
260Gabriela KOZINOGA3F00:24:57Harpagan Zielona Góra
261Martin DAVIES1M00:24:59UK parkrun tourists
262Sebastian KISZKA1M00:25:02 
263Iwona BLACHA7F00:25:02Trasy-Biegowe.pl
264Mateusz KOZINA1M00:25:04 
265Mariusz STOLARZ1M00:25:04Wierzbicki Running Project
266Arkadiusz Piotr PACANOWSKI2M00:25:04 
267Sue DUCKWORTH1F00:25:05 
268Richard HARRIS1M00:25:05 
269Helen Patricia RUTTER1F00:25:06Yorkshire Wolds Runners
270Natalia RYBKA1F00:25:07 
271Sanket ARAKH5M00:25:08 
272Matt MANDELBAUM1M00:25:11Winchester Fit Club RC
273Łukasz Sebastian OLEKSA1M00:25:11 
274Izabela KUCHTA9F00:25:12
275Kacper LEŚNY1M00:25:13Rozbiegane Działdowo
276Trevor BINCH1M00:25:14 
277Tommy DICKSON1M00:25:14Horsforth Harriers
278Clive BAILEY1M00:25:17Rochford Running Club
279Małgorzata ZABŁOCKA3F00:25:17 
280Hanka MICHAŁOWSKA2F00:25:18 
281Jakub PADJASEK1M00:25:18 
282Annicea MADINE1F00:25:19 
283Duncan SCOBLE1M00:25:19Stragglers
284Bryan BRADWELL1M00:25:22Totley AC
285Harriet NORTH1F00:25:24 
286Zbigniew ZDROJKOWSKI13M00:25:25 
287Mariusz MATUSIAK12M00:25:26 
288Przemysław PIEJKA3M00:25:27 
289Kathryn LITTLE1F00:25:29 
290Nicola SCOTT1F00:25:29Astley & Tyldesley Road Runners
291Stephen LANCASTER1M00:25:32 
292Jackie ROBINSON1F00:25:32Tiptree Road Runners
293Keith CONKERTON1M00:25:34East Hull Harriers & AC
294Daniel BARTOSZEWSKI1M00:25:36 
295Krzysztof Przemysław GONTAREWICZ4M00:25:39 
296Aldona TRZEBIATOWSKA1F00:25:41 
297Mariusz KWAŚNIEWSKI6M00:25:41 
298Marcin KUBIAK1M00:25:42 
299Katarina COMPTON1F00:25:42UK Mudd Queens
300Carol FOWLES1F00:25:44Whitchurch Whippets
301Karolina FRĄCKOWIAK1F00:25:45Naramowice Biegają
302Jenny KAY1F00:25:46St Helen's Runners
303Mariusz Tadeusz TRZMIELEWSKI1M00:25:47 
304Alexander O'BRIEN1M00:25:47Sphinx AC
305Krzysztof PIEŃKOWSKI21M00:25:48 
306Joshua PULLEN1M00:25:48 
307Andrew WEBBER1M00:25:49Tri2O Triathlon Club
308Rasmi NANDA1M00:25:50Dacorum & Tring AC
309Stuart BARTON1M00:25:52East London Runners
310Agnieszka NIEWIADOMSKA1F00:25:53 
311Mateusz GASIOR5M00:25:53 
312Krzysztof DANIELAK1M00:25:53 
313Dave LOWE1M00:25:55Chorlton Runners
314Ian BATES1M00:25:55 
315Victoria O'BRIEN1F00:25:55Sphinx AC
316Marcin SOKALSKI13M00:25:56 
317Robert BIELECKI1M00:25:57 
318Kamil BIELECKI1M00:25:57 
319Paweł BOHAREWICZ11M00:25:59BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
320Louise BEASLEY1F00:26:02Redditch STARS
321Bartłomiej Mateusz SZULIK4M00:26:03 
322Katarzyna WIETECHA2F00:26:05 
323Maciej JARECKI1M00:26:08Bieg o Puchar Dziekana OIRP
324Adam KUŹMA1M00:26:08 
325Wendy STOKES1F00:26:09Stragglers
326David BOLTON1M00:26:09 
327John WHEATLEY1M00:26:09Colchester Harriers AC
328Paulina JABŁOŃSKA1F00:26:10 
329Lydia SIMMONS1F00:26:10Saint Edmund Pacers
330Grzegorz WALASEK3M00:26:11BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
331Anna LECIEJEWSKA3F00:26:12 
332Steve DYE1M00:26:13 
333Simon RICHARDS1M00:26:15 
334Arkadiusz CZERWIŃSKI2M00:26:15 
335Philip LAWRENCE1M00:26:16 
336Arek SOWA1M00:26:16 
337Dan PIERSE1M00:26:18Tralee parkrunners on Tour - TpoT
338Mark ECCLESTON1M00:26:20Tailenders
339Katarzyna Anna JARCZYŃSKA8F00:26:21 
340Rob PAGE1M00:26:21Ipswich JAFFA RC
341Rachael HAMBLYN1F00:26:22Ipswich JAFFA RC
342Jacek GALANTY4M00:26:23 
343Monika JABŁOŃSKA3F00:26:24 
344Aleksandra CZYŻ2F00:26:24Vege Runners
345Carole MILLS1F00:26:25Burgess Hill Runners
346Marcin MASŁOWSKI1M00:26:27 
347Katarzyna MALIK1F00:26:27 
348Andrew Robert HARROLD1M00:26:27UK parkrun tourists
349Hayley DUCKWORTH1F00:26:28Blackburn Road Runners
350Łukasz PAWICKI6M00:26:28 
351Roman OLSZAŃSKI4M00:26:28 
352Piotr STEPNIAK1M00:26:31 
353Mariusz M. TOWPIK1M00:26:31SULECHOWIANIE
354Sandy PHILLIPS1F00:26:34Ipswich JAFFA RC
355Emma ATTWOOD1F00:26:35 
356Agnieszka SMYCZYŃSKA38F00:26:36 
357Damian BERENDA1M00:26:36 
358Heather BOURNE1F00:26:36 
359Kerry SURKITT1F00:26:36KJ Running Buddies
360Stacey MARSTON1F00:26:42Bournville Harriers
361Michał JANECKI2M00:26:45 
362Ian ROBERTS1M00:26:45Team Isabella Running Club
363Michał PŁÓCIENNIK5M00:26:45 
364Halina BARTKIEWICZ11F00:26:46 
365Michał EGLER1M00:26:47Maratończyk Poznań
366Aldona GARDZIEJCZYK46F00:26:49 
367Przemysław Adam PASZKIEWICZ5M00:26:49Santander Consumer Bank
368Sylwia HADZICKA1F00:26:50 
369Simon WOOD1M00:26:50Southville Running Club
370Karila FAULKNER1F00:26:51Wimborne AC
371Katie MEREDITH1F00:26:53Chorlton Runners
372Kirstan BRADLEY1F00:26:55Lonely Goat RC
373Geoff MARSHALL1M00:26:57 
374Agnieszka JAŚNIEWSKA10F00:26:57 
375Wojciech PIWOWARCZYK11M00:26:59 
376Cath HUNT1F00:26:59Werrington Joggers
377Magdalena JAKUBIAK7F00:27:00 
378Louise NEAL-HOPES1F00:27:00Southville Running Club
379David Ashley CRACKNELL1M00:27:01East Hull Harriers & AC
380Beata BIELAWSKA-STOPEŃ1F00:27:02 
381Steve MILNE1M00:27:02Hyde Park Harriers
382Adam Wiktor SIEDLECKI2M00:27:04 
383Beata BOCZAR4F00:27:05 
384Daniel POPA1M00:27:06Selby Striders
385Judith WEBSTER-SANDERS1F00:27:06Ivanhoe Runners
386Paweł Wojciech PALUCHOWSKI1M00:27:07Piwny Klub
387Zenon OSAJCA5M00:27:09 
388Piotr WOLANIN2M00:27:09 
389Adam RADZIMIRSKI1M00:27:09Deloitte Adventure Team
390Ronan O'FLAHERTY1M00:27:10Dub Runners of Belfast
391Rafał ZABŁOCKI1M00:27:10 
392Arur ZUREK1M00:27:11 
393Marcin Paweł STAWICKI1M00:27:11 
394Matthew FROST1M00:27:13 
395Arkadiusz ŁOCHOWSKI2M00:27:13 
396Bartosz ROMANOWICZ1M00:27:14 
397Tosiaczek Wercia KUCHARSKA1F00:27:14 
398Anita DOMARADZKA1F00:27:15 
399Paul SATCHELL1M00:27:15parkrun World tourists
400Steve HAYTON1M00:27:16 
401Rebecca DENNIS1F00:27:17Tetbury Dolphins Running Club
402Wiktoria PRZYWARTA16F00:27:19 
403Jarosław HAŁAJEWSKI3M00:27:19 
404Douglas FORRESTER1M00:27:20CSSC Sports & Leisure
405Mikołaj WRÓBEL8M00:27:20 
406Sergey ALESHIN1M00:27:22 
407Wojciech Marek ŁOPUCH5M00:27:22 
408Bartosz KUCHARSKI1M00:27:23 
409Amy FARRINGTON1F00:27:24 
410Andrzej URBANIAK60M00:27:24 
411Mariusz ZALEWSKI1M00:27:24 
412Vanya RITCHIE1F00:27:26Poole AC
413Tomasz DYCHA2M00:27:26 
414Debbie AIREY1F00:27:26Stanbridge Fliers
415Tomek DANCEWICZ1M00:27:27 
416David RITCHIE1M00:27:27Poole AC
417Hanna KULCZYK2F00:27:28 
418Dariusz MĄKOWSKI2M00:27:28BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
419Avril SQUIRE1F00:27:30Thetford AC
420Barbara ANTOSZEWSKA7F00:27:30 
421Jane HAILE1F00:27:30Crystal Palace Fun Runners
422Irmina ŁACHACZ1F00:27:31 
423Jonathan BOUCARD1M00:27:32Harwell Harriers
424Ian SCOTT1M00:27:32 
425Kathryn DALLY1F00:27:33Eynsham Road Runners
426Claire BISSETT1F00:27:34Flyers Southend
427Carolyn SNEDDEN1F00:27:35 
428Michelle MASSEY1F00:27:35Chase Harriers
429Anna Maria PŁACHTA2F00:27:35 
430Alastair MCTEER1M00:27:35Central Park Athletics
431Małgorzata MALICKA7F00:27:36BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
432Amanda DUNN1F00:27:37Hadleigh Hares AC
433Phil BRADLEY1M00:27:37 
434Michał MICHALCZYK4M00:27:38 
435Jarosław MASINA10M00:27:40 
436Kirsten MCTEER1F00:27:43Central Park Athletics
437Magdalena Weronika ADAMSKA47F00:27:47 
438Sam FOSTER1M00:27:48Horsforth Harriers
439Kamila KOZIOŁKOWSKA3F00:27:49 
440David MILTON1M00:27:49parkrun World tourists
441Mariusz KĄKOL1M00:27:49 
442Beata BAGROWSKA22F00:27:49 
443Emily POTTER1F00:27:50 
444Michał DANIELAK1M00:27:51 
445John AIREY1M00:27:51Eye Community Runners
446Tim NEAL-HOPES1M00:27:53Southville Running Club
447Irvine MARR1M00:27:54Ipswich JAFFA RC
448Joanna NIDZIŃSKA5F00:27:54 
449Camilla HAWKINS1F00:27:55 
450Hanna DANAK1F00:27:55 
451Marcin Piotr KRUK2M00:27:55 
452Liberty NEAL-HOPES1F00:27:55 
453Gary PARR1M00:27:57Eye Community Runners
454Fiona CRITCHLEY1F00:27:57East London Runners
455Katarzyna MACIAS1F00:28:01 
456Anna SAPEŃKO1F00:28:02 
457Jan MCCABE1F00:28:04White Horse Harriers AC
458Olga DAWIDOWICZ1F00:28:05 
459Jowita Anna KOCHANIAK1F00:28:06Vegan Runners
460Norbert BOWTRUKIEWICZ1M00:28:07 
461Barry SHERWOOD1M00:28:07Start2Jog
462Paul Raymond GANDY1M00:28:08Meltham AC
463Sławomir PADJASEK1M00:28:09 
464Maciej PIEŃKOWSKI2M00:28:10 
465Alex REVENS1M00:28:10Metros RC
466Anna Agnieszka MIELNICKA1F00:28:10BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
467Krzychu GABRYSZ1M00:28:11 
468Jacek GRABIA1M00:28:14 
469Sarah ROXBY-CLARKE1F00:28:15Harwich Runners
470Hanna JAKUBIAK6F00:28:17 
471Anetta SOWIŃSKA4F00:28:18 
472Agnieszka Maria WĘGIER2F00:28:18 
473Steve GRAY1M00:28:19Shawbury Joggers
474Jakub PANKOW3M00:28:19 
475Dan CALE1M00:28:22Black Pear Joggers
476Marta Aniela MURAWSKA1F00:28:22 
477Clare HILTON1F00:28:22 
478Sarah LAKE1F00:28:27Dereham Runners AC
479Andrew HARRIS1M00:28:28 
480Kerry HARRISON1M00:28:29UK parkrun tourists
481Tomasz, Marek JASIEWICZ4M00:28:30 
482Daniel HORTON1M00:28:31Tetbury Dolphins Running Club
483Andy APPLEBY1M00:28:33Flyers Southend
484Krzysztof ALENKUĆ4M00:28:34 
485Andy LANGTON1M00:28:35 
486Ryszard PYTKO12M00:28:35 
487Heather ANGELOPOULOS1F00:28:35Airdrie Harriers
488Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:28:35Vege Runners
489Joanne MADILL1F00:28:35UK parkrun tourists
490Ewa PTASZKIEWICZ6F00:28:35 
491Aoife MCADDEN1F00:28:35Flyers Southend
492Alison MUDIE1F00:28:36Dundee Road Runners AC
493Matt JONES1M00:28:36Petts Wood Runners
494Rafał STUDNICKI1M00:28:38parkrun tourists Poznań
495Małgorzata ROZYNEK1F00:28:39Night Runners
496Scott WALKER1M00:28:40 
497Jacek PIEŃKOWSKI1M00:28:40 
498Agata KOSTRZEWSKA5F00:28:41 
499Paweł MARCJAŃSKI1M00:28:43Harpagan Zielona Góra
500Bernie CONWAY1F00:28:46Metros RC